ALIŞVERİŞ

Kişisel bakımdan, elektroniğe, giyimden ev dekorasyonuna, hediyelik eşyadan oyuncağa ihtiyacınız olan her şeyi sunan mağazalarıyla Watergarden İstanbul Alışveriş Merkezi, benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Amasya Et Ürünleri

Taze Pazar Web 444 08 39

Amasya Et Ürünleri

Sağlığınızı önemsiyor, kesimden paketlemeye kadar tüm süreçlerde kalite ve hijyen standartlarımızı en üst seviyede tutuyoruz.TFI markası olan Amasya Et Ürünleri, grup şirketleri bünyesindeki fast food restoran zincirlerine (Burger King, Usta Dönerci, Arby’s, Sbarro) kırmızı et ürünleri tedarik etmekle birlikte, Amasya Et Ürünleri mağaza zincirleriyle de parekende satış kanalında hizmet vermektedir.

Taze Pazar Web 444 08 39

Detayı Kapat

Arifoğlu

Arifoğlu, üreticiden tüketiciye kadar olan bütün alanlarda güvenilir ve uluslararası alanda söz sahibi bir marka olmayı, müşteri memnuniyetini, kârlılığını ve verimliliğini artırarak tedarikten üretime, pazarlamadan dağıtıma kadar tüm alanlardaki çalışanları ve çözüm ortaklarıyla kalkınmayı ve kalkındırmayı hedef olarak belirlemiştir.

Taze Pazar Web 0216 504 7176

Detayı Kapat

D&R

Türkiye’nin kültür-sanat ve eğlence sektörü devi D&R, kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, kırtasiyeden elektronik kitaba kadar geniş ürün yelpazesi sunuyor. D&R Watergarden, rahat ve geniş atmosferi ile keyifli alışverişlere ev sahipliği yapıyor.

Zemin Kat Web 0216 504 7094

Detayı Kapat

Erkan Şamcı ile Doğal Pazar

Taze Pazar Web 0 (542) 625 18 84

Erkan Şamcı ile Doğal Pazar

Detayı Kapat

Galeri Optik

İlk mağazası 2004 yılında Florya Fly Inn Alışveriş Merkezinde açan Galeri Optik devamında Maxi Avm - Silivri, Kayaşehir Avm, Vialand Avm, Palladium Avm - Hatay ve Arnavutköy şubesi ile büyümeye devam etmektedir.

Zemin Kat Web 0216 451 8056

Detayı Kapat

Garden Tobacco

Tüm tütün ve tütün mamülleri ile dünyaca bilinen puro ve puro aksesuarlarını Garden Tobacco'da bulabilirsiniz.

Taze Pazar Web 0216 504 8276

Detayı Kapat

Harley Davıdson

Harley-Davidson’un efsanevi hikayesi, 115 yıl önce küçük bir garajda başladı. Bu iki gencin o dönemki hevesli çalışmaları; yıllar içinde özgürlüğün, hızın ve gücün simgesi haline gelecek bir marka yarattı. 115 yıllık motor devinin dünyanın dört bir yanına uzanan marka serüveni, şimdi Harley-Davidson İstanbul East ile İstanbul’da devam ediyor. Bu ismi yaşam tarzı haline getirenlerdenseniz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek Harley’ler sizi Watergarden’da karşılıyor. Geniş ürün yelpazesiyle; çocuk kıyafetinden anahtarlığa, paspastan aksesuara aradığınız her şey Harley-Davidson İstanbul East’te sizi bekliyor.

B1 Cadde Katı Web 0216 510 3823

Detayı Kapat

İlker Aydın

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile en iyi olmayı hedeflemek, iş ahlakını ve dürüstlüğü olmazsa olmaz koşu haline getirmek, dünya markalarını müşterilerimize taşımanın gururunu ve farklılığını yaşamak en temel ilkemizdir. Amacımız, sürekli değişen modayı, devamlı gelişen teknoloji ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve bu hizmetin sürekliliğini sağlamaktır.

1. Kat Web 0216 504 8447

Detayı Kapat

In Street

Sport in Street, sneaker ayakkabılarda dünyaca ünlü markaları birarada sunan yeni mağaza konseptidir. İlk mağazası 15 Ağustos 2014 tarihinde Mall of İstanbul alışveriş merkezinde açılan Sport in Street, önümüzdeki yıllarda mağaza sayısını hızla arttırarak ülke geneline yayılmayı hedeflemektedir.Teknolojik donanımıyla dikkat çeken Sport in Street mağazalarında Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Skechers, Asics, Lumberjack, Superga, Palladium, Us Polo, DC, Etnies, Tommy Hilfiger, Dockers gibi kendi kategorilerinde lider markalar satışa sunulmaktadır.

Zemin Kat Web 0850 290 0747

Detayı Kapat

Joker Toys

1. Kat Web 0850 200 1248

Joker Toys

Alışverişin başından sonuna kadar, yakın ilgimiz ve gülümseyen yüzümüzle yanınızda oluruz. Çünkü size keyif alacağınız bir alışveriş deneyimi yaşatmak ve yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek bizim için her şeyden önemli. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunarız. Üstelik internet sitemizle ve sayısı her geçen gün artan mağazalarımızla hep yanınızdayız. İhtiyaçlarınızı biliriz ve sizi anlarız. Yıllardır hem annelerden hem de uzmanlardan öğrendiğimiz çok değerli bilgileri, büyük bir istek ve açıklıkla sizlerle paylaşırız. Sizin için en kullanışlı ve güvenli ürünleri sunarız. Bunun için dünyayı dolaşır ve çıkan her yeniliği yakından takip ederiz.

1. Kat Web 0850 200 1248

Detayı Kapat

Katıa and Bony

Çorap,ev giyimi ve iç giyim dalında ülkemizde birçok ilke imza atan Katia&Bony, 30 yılı aşkın sürelik çorap ve iç giyim sektörü deneyimine sahip girişimciler tarafından kurulmuştur. 10. yaşını dolduran markamız; bayan, erkek, çocuk çorap ve iç giyim koleksiyonlarının yanı sıra pijama ve ev giyimi kolleksiyonlarıyla da mağazalarında ve seckin butiklerde, ‘Live Colorful’ mottosuyla siz değerli müşterilerine dünya modasını taşımaktadır.

Butiklerin yanı sıra Türkiye genelinde 200’ye yakın perakende satış noktasında; Katia ve Bony markalı kolleksiyonlar ilebu koleksiyonlarla butunlesen tasarım harikası aksesuar ürünlerini satışa sunmaktadır.

1. Kat Web 0530 264 18§31

Detayı Kapat

Kıko Mılano

1997 yılında İtalya'da kurulan KIKO MILANO, geleneksel kozmetik standartlarında dünya çapında bir devrim yarattı. 15 ülkede bulunan 770'i aşkın mağazası ve 35 ülkede online alışveriş imkanıyla bu İtalyan markası, makyaj ürünleri, güzellik aksesuarları ve gelişmiş cilt bakım ürünleri olmak üzere, 1400'ün üzerinde yüksek kaliteli üründen oluşan bir ürün yelpazesi sunuyor.

1. Kat Web 0216 504 7586

Detayı Kapat

Malatya Pazarı

1870’li yıllarda Malatya’da başlayarak, İstanbul Mısır Çarşısında temelleri atılan, kaliteden ödün vermeyen Malatya Pazarı geleneği; günümüzde de modern tesislerinde üretilen seçkin ürünleri ile devam ettirilmektedir.

Malatya Pazarı; modern teknoloji ile geleneksel üretim arasında denge oluşturarak kuruyemiş ve kuru meyve çeşitlerinin ülkemizde önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan şirketimiz üreticiye ve çevreye duyarlı, insan sağlığını gözeten ve çoğunluğu yerli üretim çeşitleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kurumdur.

Taze Pazar Web 0216 504 7337

Detayı Kapat

Migros

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Taze Pazar Web 0216 504 7097

Detayı Kapat

Mınıso

Tokyo’da genel merkezi bulunan Japon fast fashion tasarım markası MINISO, baş tasarımcısı olan Miyake Jyunya ve Çinli genç girişimci Ye Guofu tarafından kurulmuştur. MINISO şık ve rahat yaşam tarzı ve üst düzey ürün tüketimini desteklemektedir.

1. Kat Web 0216 504 7792

Detayı Kapat

Penti

Hedefimiz, açık ara lideri olduğumuz çorap pazarındaki konumumuzu daha da güçlendirmek ve liderliğimizi çorabın yanı sıra iç giyim ve mayo perakendeciliğinde de sürdürmek. Türkiye'den çıkan global bir marka olmak ve Türkiye'de olduğu gibi yurtdışında da kadınların "lovebrand"i olmak. Bunun için üretiyor, çabalıyoruz.

1. Kat Web 0216 504 7099

Detayı Kapat

Rıot Dükkan

2. Kat

Rıot Dükkan

Detayı Kapat

Skınfood

SkinFood 1957’den beri “sadece gıda” temeli olan, Kore’ nin en büyük kozmetik üreticisidir.

Dünya çapında 1000 den fazla mağazası olan, en kaliteli sebze ve meyvelerden üretilen SkinFood kozmetik sanayinde kullanılan toplam 27 patentin sahibidir.

Kullanılan sebze, meyve ve hatta mineralli su dahi, en kaliteli ürüne ulaşmak için Dünya’ nın farklı lokasyonlarından tedarik edilmektedir. Skin Food en iyi meyve ve sebzeleri en etkin ve kaliteli yöntemlerle kozmetiğe çevirmektedir.

1. Kat Web 0216 504 8060

Detayı Kapat

Spx Mega

1989’da ilk SPX mağazasının açıldığı günden beri bireysel sporlar konusunda doğaya tutkuyla bağlı kişilere, onları 4 mevsim doğa ile uyumlu hale getirecek giyecek, ekipman ve aksesuarlar sunulmaktadır.

1. Kat Web 0216 510 3161

Detayı Kapat

The Cool Bear

Cool Bear en yeni ve en geniş koleksiyonlarını ilk perakende satış noktası Watergarden İstanbul’da Cool Bear Dükkan'da ve thecoolbear.com adlı resmi internet sitesinde sizlerin beğenisine sunmakta ve satışını yapmaktadır.
Cool Bear ürünlerine ayrıca; Sport in Street (SiS) mağazaları, Çeşme Before Sunset Beach içindeki Zeynep Mayruk Store, Adana LookBook ile ilk günden beri iş birliği içinde olduğumuz Lidyana.com’dan ulaşabilirsiniz.

Zemin Kat Web 0533 036 7383

Detayı Kapat

Tırtıl Kıds

2006 yılında Türkiye’nin ilk çocuk kitabevi konsepti ile kurulan Tırtıl Kids Kitabevi kısa sürede eğitimcilerin referans noktası, ebeveynlerin uğrak noktası, çocukların vazgeçilmezi oldu. 3 mağazası ve yeni konsepti ile ailelerin vazgeçilmezi olmaya Watergarden’da ki yeni mağazası ile devam ediyor.

1. Kat Web 0216 504 5145

Detayı Kapat

Watsons

Watsons Türkiye, 65’dan fazla şehirde 250’nin üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2.000’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

B1 Cadde Katı Web 0216 504 7091

Detayı Kapat

Yves Rocher

Doğadan ilham alan ve doğaya saygı duyan, aynı zamanda da etkin ürünler sunan Yves Rocher, kozmetik tarihinde bunu başarabilen ilk marka olmanın gururunu yaşamaktadır.

1. Kat Web 0216 504 7082

Detayı Kapat

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Kampanyaya katılmak için tıkla!