Antebin İçi – İstanbul Ataşehir Avm

Antep Mutfağı İstanbul Ataşehir AVM’ de. “Hayata Yepyeni Bir Tat” sloganı ile dünyada ilklere ev sahipliği yapan Watergarden İstanbul, Gaziantep’in en meşhur lezzetlerini de tek bir çatı altında topladı. “Antebin İçi” konseptiyle hizmet veren Nostalji Sokağı’ndaki eşsiz lezzetler, sokağa girdiğiniz anda sizleri cezbetmeye başlayacak.

Antep’in el yapımı ürünlerinden yöresel kıyafetlere, baklavadan kebap çeşitlerine kadar her şeyi bulabilirsiniz.alisverismerkezi-antebinici
Antep kültür ve mutfağına dair her şeyi bir arada sunan, ustaların ve çalışanların bir çoğunun da Gaziantep’ten geldiği Antebin İçi’nde, Galaaltı Gahvesi, şahane lezzetlerin üzerine misafirlere keyifli sohbetler de yaşatıyor.

Gaziantep’e gidemeyenler, yörenin en beğenilen lezzetlerini evlerine taşıma imkanı bulabilecekler.

Kahve çeşitleri, yöresel kıyafetleri, Antep’in el işçiliği ile yapılan bakır ürünlerinin satın alınabileceği Almacı Bazar’’ı da sokak içerisinde ziyaretçilerine hizmet veriyor.
Gaziantep’in en meşhur lezzetlerini büyük şehirde de ulaşılabilir yapan Watergarden İstanbul, bu eşsiz deneyim için sizleri Nostalji Sokağı içinde bulunan Antebin İçi’ne bekliyor.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Kampanyaya katılmak için tıkla!

avm-alacati-muhallebiciBiber Bar Watergarden Avm