AVM’ DE AÇIK HAVA SİNEMASI

Bir zamanların nostaljik bir hatırası olan açık hava sinemaları, Watergarden’da doyasıya yaşanıyor. Yaz gecelerinin vazgeçilmez etkinliklerinden açık hava sinemaları, dünyada ilkleri içinde barındıran alışveriş merkezimizde keyifle yaşanıyor.
Havalar iyiden iyiye ısınırken kapalı alanlardan sıkılıp açık havada film izleme keyfini yaşamak için en doğru adres, filmleri ücretsiz olarak izleyebileceğiniz alışveriş merkezimiz.
Aksiyondan, komediye, animasyondan drama, gişe rekorları kıran ödüllü filmler; bu yaz yıldızların altında gösterimde olacak.
Güncel program ve tarihler için etkinlikler sayfamızı takip edebilirsiniz.
Açık hava sinemasında merakla beklediğimiz bir filmi izlemek, şehirde yaz akşamları yapılabilecek en güzel etkinliklerden biri. Alışveriş merkezimizde, özenle hazırlanan alanlarda şehrin dört bir yanında, yıldızların altında iyi seyirler…
Saat 21:00 da başlayacak film etkinliklerimizde, Prime müşterilerine özel, patlamış mısır ve içecek ikramı ücretsiz olarak yapılacaktır.

Açık hava sinemasında merakla beklediğimiz bir filmi izlemek, şehirde yaz akşamları yapılabilecek en güzel etkinliklerden biri . Alışveriş merkezimizde, özenle hazırlanan alanlarda şehrin dört bir yanında, yıldızların altında iyi seyirler…

Saat 21:00 da başlayacak film etkinliklerimizde, Prime müşterilerine patlamış mısır ve içecek ikramı ücretsiz olarak yapılacaktır.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Kampanyaya katılmak için tıkla!

istanbul-avm-ufozayturkuzaymacerasi