EĞLENCE – SPOR

Benzersiz havuz şovları, Riot Games Espor Sahnesi, tiyatro ve konser sahnesi; Zippline, Okko Extreme Macera Parkı, Big Swingg, Playbowling, Playland ve daha bir çok oyun alanı ile Watergarden İstanbul Alışveriş Merkezi eğlence ve keyif anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor.

CINEMAXIMUM

Son teknoloji ve konforla donanımlı 10 adet Cinemaximum Salonu ve Gold Class Salonları ile sinema tutkunları Watergarden İstanbul’un benzersiz ortamında film izlemenin ayrıcalığını yaşıyor!

Zemin Kat Web 0850 220 0967

Detayı Kapat

ESPOR SAHNESİ

Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük Espor platformlarından Riot Games Espor Sahnesi Watergarden İstanbul’da gençlerle buluşuyor! Oyun tutkunları, League of Legends’in tüm maçlarını canlı izleme imkanı buluyor.

2. Kat Web

Detayı Kapat

MACFIT

Tüm MACFit’lerde farklı seviyelerdeki üyelerimize uygun grup ders programları ücretsiz olarak sunuluyor. Amacın ister kilo vermek olsun, ister sıkılaşmak veya arkadaşlarınla birlikte egzersiz yapmak, sana uygun bir stüdyo dersimiz mutlaka var. (Kayıt ile ilgili tüm işlemler ve detaylı bilgi için MACFit web sitesini ziyaret ediniz).

Zemin Kat Web

Detayı Kapat

Okko Extreme Macera Parkı

2. Kat Web 0506 548 9053

Detayı Göster

Okko Extreme Macera Parkı

Detayı Kapat

PLAYBOWLING

Bowling heyecanını Playbowling'de yaşayın. Bowling yanında bilardo ve atari oyunları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin yeni adresi Playbowling her gün saat 00.00'a kadar hizmetinizde!

Taze Pazar Web 0530 517 1379

Detayı Kapat

PLAYTOWN

15 bin m2’lik bir alana kurulu, tırmanma duvarından kaykay pistine, oyun parkından atlı karıncaya, macera parkından salıncaklara kadar ne varsa, doğayı şehrin merkezine taşıyan "Playland" Watergarden İstanbul’da.

Zemin Kat Web 0530 517 1379

Detayı Kapat

ZIPPLINE

Çocuk, genç, yaşlı her yaş grubuna hitap eden Zippline uluslararası tüm güvenlik ve emniyet sertifikalarına sahip işyerleri kurmaktadır. İnsanların emniyetinden en ufak bir ayrıntıyı bile riske atmayan Zippline işletmeleri sürekli olarak denetlenmekte,bu da hem bizlere hem müşterilerimize hem de bulunduğumuz lokasyonlara güven sağlamaktadır.

2.Kat Web 0506 548 9053

Detayı Kapat

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Kampanyaya katılmak için tıkla!