EĞLENCE – SPOR

Benzersiz şov havuzu, tiyatro ve konser sahnesi, zippline, bowling ve oyun alanları ile Watergarden İstanbul eğlence anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor.

Bıg Swıngg

Geri

CINEMAXIMUM

Son teknoloji ve konforla donanımlı 10 adet Cinemaximum Salonu ve Gold Class Salonları ile sinema tutkunları Watergarden İstanbul’un benzersiz ortamında film izlemenin ayrıcalığını yaşıyor!

Geri

ESPOR SAHNESİ

Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük Espor platformlarından Riot Games Espor Sahnesi Watergarden İstanbul’da gençlerle buluşuyor! Oyun tutkunları, League of Legends’in tüm maçlarını canlı izleme imkanı buluyor.

Geri

MACFIT

Tüm MACFit’lerde farklı seviyelerdeki üyelerimize uygun grup ders programları ücretsiz olarak sunuluyor. Amacın ister kilo vermek olsun, ister sıkılaşmak veya arkadaşlarınla birlikte egzersiz yapmak, sana uygun bir stüdyo dersimiz mutlaka var. (Kayıt ile ilgili tüm işlemler ve detaylı bilgi için MACFit web sitesini ziyaret ediniz).

Geri

Okko Extreme Macera Parkı

Geri

PLAYBOWLING

Bowling heyecanını Playbowling'de yaşayın. Bowling yanında bilardo ve atari oyunları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin yeni adresi Playbowling her gün saat 00.00'a kadar hizmetinizde!

Geri

PLAYTOWN

15 bin m2’lik bir alana kurulu, tırmanma duvarından kaykay pistine, oyun parkından atlı karıncaya, macera parkından salıncaklara kadar ne varsa, doğayı şehrin merkezine taşıyan "Playland" Watergarden İstanbul’da.

Geri

ZIPPLINE

Çocuk, genç, yaşlı her yaş grubuna hitap eden Zippline uluslararası tüm güvenlik ve emniyet sertifikalarına sahip işyerleri kurmaktadır. İnsanların emniyetinden en ufak bir ayrıntıyı bile riske atmayan Zippline işletmeleri sürekli olarak denetlenmekte,bu da hem bizlere hem müşterilerimize hem de bulunduğumuz lokasyonlara güven sağlamaktadır.

Geri

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN