Sonuçlar:

BU HAFTA
GEÇMİŞ

Yeni etkinliklerimiz çok yakında Watergarden İstanbul'da sizlerle!

Watergarden Sohbetleri

Watergarden Sohbetleri’nin dördüncüsü 26 Mart Salı, saat 11.30’da Make Up Artist Hatice Mutlu tarafından gerçekleştirilecek Şipşak Makyaj Tüyoları Söyleşisi ile devam ediyor! Bu keyifli etkinliğe herkesi bekliyoruz.

TARİH: 26 Mart

SAAT: 11:30

MEKAN: Kat 1

Hansel ve Gretel

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 24 Mart Pazar Hansel ve Gretel Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 24 Mart

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Çocuk Ülkesi

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 23 Mart Cumartesi Çocuk Ülkesi Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 23 Mart

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Sindirella

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 17 Mart Pazar Sindirella Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 17 Mart

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Periler Ülkesi

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 16 Mart Cumartesi Periler Ülkesi Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 16 Mart

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

MACFit'te KickBox ve Step Dersleri!

8 Mart Dünya Kadınla Günü'ne özel, MACFit'te ücretsiz Kickbox ve Step Dersleri'ne davetlisiniz!

TARİH: 8 Mart

SAAT: 18:30-20:00

MEKAN: Zemin Kat

Skinfood'dan Cilt Bakımı Hediye!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel ücretsiz Cilt Bakımı, Skinfood'dan tüm kadınlara hediye!

TARİH: 8-10 Mart

SAAT: 14:00-19:00

MEKAN: Zemin Kat

Watergarden Sohbetleri

Watergarden Sohbetleri’nin üçüncüsü 12 Mart Salı, saat 11:30’da Diyetisyen Yasemin Serintürk ve PT Barış Menekay tarafından gerçekleştirilecek Sağlık Söyleşisi ile devam ediyor! Bu keyifli etkinliğe herkesi bekliyoruz.

TARİH: 12 Mart

SAAT: 11:30

MEKAN: Kat 1

Bilim Gösterileri ve Deney Atölyesi

Watergarden’da Bilim ve Teknoloji Haftası’na özel, 9-10 Mart tarihlerinde miniklerimiz için gerçekleştirilecek Bilim Gösterileri ve Deney Atölyeleri’ne katılmak için hafta sonu planınızı şimdiden yapın!

TARİH: 9-10 Mart 2019

SAAT: 12:00-18:00

MEKAN: Kat 1

IZEV Vakfı Özel Farkındalık Sergisi

Yıkılmak zorunda olan zihinlerdeki duvar! Watergarden bünyesinde 8-17 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Sanat ve Biz’ ve ‘Hayvanlar ve Biz’ adlı 2 özel IZEV Farkındalık Sergisi’nde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

TARİH: 8-17 Mart 2019

SAAT: 10:00-22:00

MEKAN: Kat 1

Sevimli Dinozor Boni

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 3 Mart Pazar Sevimli Dinozor Boni Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 3 Mart

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Bremen Mızıkacıları

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 2 Mart Cumartesi Bremen Mızıkacıları Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 2 Mart

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Watergarden Sohbetleri

Watergarden Sohbetleri’nin 2.si 26 Şubat Salı, saat 10.30’da "Yaratıcı Drama Eğitmeni ve Edebiyat Öğretmeni Murat Moroğlu" tarafından gerçekleştirilecek "Nitelikli Çocuk Kitapları ve Çocuklara Kitap Seçimi" Söyleşisi ile devam ediyor! Bu keyifli etkinliğe herkesi bekliyoruz.

TARİH: 23 Şubat

SAAT: 10.30

MEKAN: 1. Kat

Satranç Turnuvası

Bu hafta sonu Watergarden’da bambaşka bir heyecan var! Türkiye Satranç Federasyonu ve Prima Satranç Akademisi işbirliği ile yapılacak Watergarden İstanbul 2019 Satranç Turnuvası 23-24 Şubat’ta başlıyor. Ödüller: 1.’ye 1.500TL’lik hediye çeki 2.’ye Satranç Saati 3.’ye S-Shock Saat. Kayıt ve detaylı bilgi için; 05368491565

TARİH: 23 - 24 Şubat

SAAT: 10.00

MEKAN: 1. Kat

1001 Gece Masalları

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 24 Şubat Pazar 1001 Gece Masalları Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 24 Şubat

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Güzel ve Çirkin

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 23 Şubat Cumartesi Güzel ve Çirkin Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 23 Şubat

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

14 Şubat Etkinlikleri

En keyifli Sevgililer Günü, Watergarden’da geçecek! Sevdiğinle en güzel anlarınızı tango, müzik ve havuz şovları eşliğinde geçirmeye ne dersin?

TARİH: 14 Şubat

SAAT: 19.30

MEKAN: Şov Havuzu

Watergarden Sohbetleri

Watergarden Sohbetleri 12 Şubat Salı 11:30’da Uzman Çocuk Psikoloğu Berk Şehirli’nin gerçekleştireceği "Çocuklara Sınır Koyma ve Alışkanlık Kazandırma" Söyleşisi ile başlıyor! Bu keyifli etkinliğe herkesi bekliyoruz. 

TARİH: 12 Şubat

SAAT: 11.30

MEKAN: 1. Kat

Dans Eden Prensesler

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 17 Şubat Pazar Dans Eden Prensesler Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 17 Şubat

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Ali Babanın Hazinesi

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 16 Şubat Cumartesi Ali Babanın Hazinesi Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 16 Şubat

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

La Fontaine Masalları

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 10 Şubat Pazar La Fontaine Masalları Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 10 Şubat

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Alis Harikalar Diyarında

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 9 Şubat Cumartesi Alis Harikalar Diyarında Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 9 Şubat

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Oz Büyücüsü

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 2 Şubat Cumartesi Oz Büyücüsü Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 2 Şubat

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Çizmeli Kedi

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 3 Şubat Pazar Çizmeli Kedi Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 3 Şubat

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Sindirella

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 27 Ocak Pazar Sindirella Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 27 Ocak

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Masallar Diyarı

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 26 Ocak Cumartesi Masallar Diyarı Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 26 Ocak

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Hansel ve Gretel

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 20 Ocak Pazar Hansel ve Gretel Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 20 Ocak

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Kurbağa Prens

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 19 Ocak Cumartesi Kurbağa Prens Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 19 Ocak

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Alaaddin'in Sihirli Lambası

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 13 Ocak Pazar Alaaddin'in Sihirli Lambası Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 13 Ocak

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Sinbad ve Adalar Prensesi

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 12 Ocak Cumartesi Sinbad ve Adalar Prensesi Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 12 Ocak

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Dinozor Boni

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 6 Ocak Pazar Dinozor Boni Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 6 Ocak

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Bremen Mızıkacıları

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 5 Ocak Cumartesi Bremen Mızıkacıları Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 5 Ocak

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Serdar Ortaç Konseri

Kral Pop Watergarden Konserleri devam ediyor! Serdar Ortaç 29 Aralık'ta Kral TV Canlı yayını ile birlikte Havuz Sahne'de! Saat 20.00'da başlayacak konser için şimdiden planlarınızı yapın! Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 29 Aralık

SAAT: 20.00

MEKAN: Havuz Sahne

Yeni Yıl Hikayesi

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 30 Aralık Pazar Yeni Yıl Hikayesi Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 30 Aralık

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Yeni Yıl Eğlence Programı

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 29 Aralık Cumartesi Yeni Yıl Eğlence Programına tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 29 Aralık

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Merve Özbey Konseri

Kral Pop Watergarden Konserleri devam ediyor! Merve Özbey 22 Aralık'ta Kral TV Canlı yayını ile birlikte Havuz Sahne'de! Saat 20.00'da başlayacak konser için şimdiden planlarınızı yapın! Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 22 Aralık

SAAT: 20.00

MEKAN: Havuz Sahne

Oyuncaklar Ülkesi

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 22 Aralık Cumartesi Oyuncaklar Ülkesi Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 22 Aralık

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Fındıkkıran

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 23 Aralık Pazar Fındıkkıran Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 23 Aralık

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Derya Uluğ Konseri

Kral Pop Watergarden Konserleri devam ediyor! Derya Uluğ 15 Aralık'ta Kral TV Canlı yayını ile birlikte Havuz Sahne'de! Saat 20.00'da başlayacak konser için şimdiden planlarınızı yapın! Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 15 Aralık

SAAT: 20.00

MEKAN: Havuz Sahne

Oz Büyücüsü

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 15 Aralık Cumartesi Oz Büyücüsü'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler...

Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 15 Aralık

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Gökkuşağının Sihri

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 16 Aralık Pazar Gökkuşağının Sihri'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler...

Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 16 Aralık

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Aleyna Tilki Konseri

Kral Pop Watergarden Konserleri devam ediyor! Aleyna Tilki 8 Aralık'ta Kral TV canlı yayını ile birlikte Havuz Sahne'de.

TARİH: 8 Aralık

SAAT: 8 Aralık

MEKAN: Havuz Sahne

Çizmeli Kedi

Watergarden Çocuk Müzikalleri hız kesmeden devam ediyor! Ali Babanın Hazinesi müzikal oyunu ile çocuklar hafta sonunu yine eğlence dolu geçiriyor!

TARİH: 9 Aralık

SAAT: 9 Aralık

MEKAN: B1 Katı

Güzel ve Çirkin

Watergarden Çocuk Müzikalleri hız kesmeden devam ediyor! Ali Babanın Hazinesi müzikal oyunu ile çocuklar hafta sonunu yine eğlence dolu geçiriyor!

TARİH: 8 Aralık

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Ali Babanın Hazinesi

Watergarden Çocuk Müzikalleri hız kesmeden devam ediyor! Ali Babanın Hazinesi müzikal oyunu ile çocuklar hafta sonunu yine eğlence dolu geçiriyor!

TARİH: 1 Aralık

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Mehmet Erdem Konseri

2012 yılında yaptığı iddialı çıkış ile tüm ödülleri tek tek toplayan ve sayısız konsere imza atıp zirveden inmeyerek Türkiye müzik camiasının en saygın isimlerinden biri olmayı başaran Mehmet Erdem, Watergarden Havuz Sahne'de!

TARİH: 1 Aralık

SAAT: 20.00

MEKAN: Havuz Sahne

Cengiz Kurtoğlu Konseri

Kral Pop Watergarden konserileri tüm coşkusuyla devam ediyor! Arabesk müziğin güçlü yorumcusu Cengiz Kurtoğlu 24 Kasım'da Watergarden Havuz Sahnesi'nde! Kaçırmayın...

TARİH: 24 Kasım

SAAT: 20.00

MEKAN: Havuz Sahne

Canım Öğretmenim Çocuk Müzikali

Watergarden Çocuk Müzikalleri'nde bu hafta sonu öğretmenler gününü kutluyoruz! Gelecek nesillerin yaratıcısı öğretmenlerimize hep beraber saygı ve sevgimizi göstermek için tüm çocukları bekliyoruz!

 

TARİH: 24 Kasım

SAAT: 16.00

La Fontaine Masalları Çocuk Müzikali

Watergarden Çocuk Müzikalleri'nde bu hafta: La Fontaine Masalları! Bu Pazar günü çocuklar yine çocuk müzikalleri ile keyifli bir hafta sonu geçirecek! Kaçırmayın!

TARİH: 25 Kasım

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Kral Pop Emre Altuğ Konseri

Kral Pop Watergarden Konserleri coşkusu artarak devam ediyor! Bu hafta sonu 17 Kasım saat 20.00'de Türk pop müziğinin güçlü sesi Emre Altuğ Havuz Sahnesi'nde sizi bekliyor!

TARİH: 17 Kasım

SAAT: 20.00

MEKAN: Havuz Sahne

Mutsuz Prenses Müzikal Çocuk Oyunu

Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları tüm hızıyla devam ediyor! Bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli müzikallerle çocuklar Watergarden Buluşuyor! 17 Kasım Cumartesi Günü Mutsuz Prenses Çocuk Müzikali'ne eğlenceli bir hafta sonu geçirmek isteyen tüm çocukları bekliyoruz!

TARİH: 17 Kasım

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

Binbir Gece Masalları Çocuk Müzikali

Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları tüm hızıyla devam ediyor! Bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli müzikallerle çocuklar Watergarden Buluşuyor! 18 Kasım Pazar Günü Binbir Gece Masalları Müzikali'ne eğlenceli bir hafta sonu geçirmek isteyen tüm çocukları bekliyoruz!

TARİH: 18 Kasım

SAAT: 16.00

MEKAN: B1 Katı

10 Kasım Can Gox Konseri

10 Kasım'da, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde sevdiği şarkılar ile anıyoruz! Can Gox'un benzersiz sesiyle seslendireceği şarkılar eşliğinde Atatürk'ü hep beraber anmak için herkesi bekliyoruz! 

TARİH: 10 Kasım

SAAT: 20.00

MEKAN: Havuz Sahnesi

Watergarden Sinema Bileti Kampanyası

Watergarden, alışveriş keyfini sinema biletiyle tamamlıyor! Ataşehir’in kalbinde, yeme içme ve eğlencenin merkezi Watergarden’da, 22 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında tüm mağaza ve restoranlarda, hafta içi yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinize, sinema bileti hediye!

Katılım Koşulları:

Kampanya, 22 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında, hafta içi aynı gün içerisinde tek seferde veya birden fazla alışverişte yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Kampanya katılımı günlük bir kişi için bir biletle sınırlıdır. 31 Aralık 2018'e kadar kullanabileceğiniz ücretsiz sinema bileti, alışverişin gerçekleştirildiği aynı gün içerisinde, fiş ibrazı karşılığında, 10.00 - 22.00 saatleri arasında danışmadan alınmalıdır. Biletler biletin teslim alındığı gün hariç haftanın her günü Watergarden Cinemaximum 2D filmlerde, tüm seanslarda geçerlidir. Kampanyaya 18 yaş ve üzeri ziyaretçilerimiz katılabilir. Watergarden İstanbul kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

TARİH: 22 Ekim - 30 Kasım

Watergarden Çocuk Müzikalleri

Watergarden Çocuk Müzikalleri'nde bu hafta yine birbirinden eğlenceli müzikaller çocukları bekliyor! Müzisyenlik yapmak amacıyla yola çıkan bir eşek, bir köpek, bir kedi ve bir horozun maceraları ile keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyen tüm çocukları bekliyoruz!

TARİH: 21 ekim

SAAT: 13.00

MEKAN: B1 Katı

Watergarden Çocuk Müzikalleri

TARİH: 20 Ekim

SAAT: 13.00

MEKAN: B1 Katı

Dinozor Boni'nin Maceraları Müzikal Çocuk Oyunu

TARİH: 14 Ekim

SAAT: 13.00

MEKAN: B1 Katı

Sinbad Ve Adalar Prensi Müzikal Çocuk Oyunu

Altınok Tiyatrosu efsane deniz macerasını sahneye aktararak, çocukların hayal dünyalarına hitap ederek minik izleyicisini macera dolu bir yolculuğa çıkartacak. 

TARİH: 13 Ekim

SAAT: 13.00

MEKAN: B1 Katı

Alaaddin'in Sihirli Lambası Çocuk Müzikali

Lambanın içinde sıkışıp kalan Cin’in özgürlüğüne kavuşma hikayesini çocuklar Watergarden'da izleyecek.

TARİH: 7 Ekim

SAAT: 13.00

MEKAN: Taze Pazar Katı

Sindirella Çocuk Müzikali

Dünya çocuk edebiyatının klasiği Külkedisi Sinderella Watergarden'da! 

TARİH: 6 Ekim

SAAT: 13.00

MEKAN: Taze Pazar Katı

ZY - Event Alışveriş Festivali Watergarden'da!

Onlarca farklı marka binlerce ürün ve sürpriz etkilniklerle sıradışı bir alışveriş festivali!

TARİH: 27 - 28 - 29 Eylül

SAAT: 10.00 - 22.00

MEKAN: Taze Pazar (B1 Katı)

Akustik Konserlerde Bu Ay

Watergarden Akustik Konserleri Eylül’de de hız kesmeden devam ediyor. 8 Eylül Nil İpek, 15 Eylül Tuna Kiremitçi, 22 Eylül Eda Baba ve 29 Eylül’de Jehan Barbur konserleri ile müzik dolu gecelere herkesi bekliyoruz!

TARİH: 8 Eylül - 29 Eylül

SAAT: 20.00

MEKAN: Havuz Katı

Nickelodeon Oyun Alanı

En sevilen çizgi film kahramanları ”Sünger Bob, Shimmer & Shine, Blaze & The Monster Machines ve Kaşif Dora, Watergarden İstanbul’da çocuklarla buluşuyor! Türkiye’de ilk kez 4 muhteşem etkinliğin aynı anda gerçekleştirileceği Nickelodeon Gaming Zone'da oyun oynama keyfini yaşamak için tüm çocukları bekliyoruz.

TARİH: 8 - 16 Eylül

SAAT: 12.00 - 18.00

MEKAN: B1 Katı

Akustik Yaz Konserleri / Serra Arıtürk

Watergarden Akustik Yaz Konserleri tüm coşkusuyla devam ediyor! Müzikseverler birbirinden değerli sanatçılarla yaz akşamlarının keyfini Watergarden'da çıkarıyor.

SAAT: 20.30

MEKAN: Watergarden Sahne

Watergarden Açık Hava Sineması

Türk Telekom Prime katkılarıyla yıldızların altında sinema keyfi Watergarden'da sinemaseverleri bekliyor.

SAAT: 21.00

MEKAN: 2. Kat

Karne Şenliği

Tatil başlıyor, şimdi eğlence zamanı! Watergarden’da çocuklar, tüm yılın yorgunluğunu çılgın parkur, atölyeler, sürpriz sanatçılarla müzik ve özel gösteriler eşliğinde, şenlik havasında atacak. Tüm çocukları bekliyoruz!

 

TARİH: 8 - 10 Haziran

SAAT: 12.00 - 19.00

MEKAN: 2. Kat Çocuk Oyun Alanı

MEDDAH GÖSTERİSİ

 Watergarden Nostalji sokağında  Ramazan ruhu yeniden canlanıyor. Geleneksel Türk seyirlik oyunlarinin en onemlilerinden biri Meddah oyunu 21:30'da Nostalji Sokağı'nda!

TARİH: 2 & 9 Haziran

SAAT: 21.30

MEKAN: Nostalji Sokağı

Necati Ve Saykolar Konseri

Eğlencenin hası, konserin babası Watergarden Sahne'de!  Necati ve Saykolar Konseri ile babalar gibi eğlenmeye hazır olun! 

TARİH: 17 Haziran

SAAT: 18.00

MEKAN: Watergarden Sahne

MacFit Cycling Etkinliği

Dondurma Festivali kamsamında MACFit hocaları ile birlikte cycling dersi Watergarden'da! Yenilen dondurmaların kalorisini anında yakıyoruz!

TARİH: 12 Mayıs

SAAT: 13.00

MEKAN: 2. Kat

Dondurma Festivali

Tadımlar, atölyeler, dondurma çocuk tiyatrosu, açık hava sineması, Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars konseri ile baharın en serin ama tatlı festivali 11-13 Mayıs tarihleri arasında Watergarden Gösteri Merkezinde!

TARİH: 11-13 Mayıs

SAAT: 10.00 - 22.00

MEKAN: 2. Kat

Sihirli Külah Çocuk Müzikali

Külahlar ülkesinde heyecan dolu bir maceraya hazır mısınız? Külahlar ülkesinde yapayalnız dolaşan külah, dondurmasına kavuşacak mı? Bütün soruların cevabını öğrenmek için Watergarden'da buluşalım!

TARİH: 12 Mayıs

SAAT: 16.00

MEKAN: 2. Kat

Sinema Gösterimi

Watergarden'da iki keyif bir arada! Türk Telekom Prime ile Dondurma Festivali'nde sinema keyfi bir başka. Etkinliğe katılım ücretsizdir.

TARİH: 12 Mayıs

SAAT: 21.00

MEKAN: 2. Kat

Ahmet Beyler

Watergarden'da hafta sonu konserleri Ahmet Beyler ile devam ediyor. Hafta sonu keyfinizi güzel müzik ile artırmak istiyorsanız, Ahmet Beyler konserini kaçırmayın.

TARİH: 12 Mayıs

SAAT: 18.00

MEKAN: 2. Kat

Ayhan Sicimoğlu Konseri

Watergarden Sahne'de 13 Mayıs2ta Ayhan Sicimoğlu'nu ağırlıyoruz. Ücretsiz gerçekleşecek konserde, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars ile latin müziğine, Dondurma Festivali ile de lezzete doymaya hazır olun!

TARİH: 13 Mayıs

SAAT: 17.00

MEKAN: 2. Kat

SR BAND WATERGARDEN SAHNE'DE

SR Band Watergarden Sahne'de Blues ve Rock'N Roll rüzgarı estirecek. Bu ücretsiz müzik performansı için 5 Mayıs Cumartesi 18:00 ve 19:00'da havuz katında buluşalım! 

TARİH: 05 Mayıs Cumartesi

SAAT: 18.00 ve 19.00

MEKAN: Watergarden Sahne

ÖNCE ÇOCUK SERGİSİ

UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği ile işbirliği yapıyor, Funda Karayel’in iyilik elçisi olduğu Önce Çocuk Sergisi’ni düzenliyoruz! Sanat ve spor dünyasının yıldız isimlerinin değerli eşyalarının satışa çıkarılacağı sergiden elde edilecek geliri, çocuk istismarı ile mücadeleye aktarıyoruz. Sergi 26 Nisan - 26 Mayıs tarihleri arasında 1. Katta yer alacaktır. 

TARİH: 26 Nisan - 26 Mayıs

SAAT: 10.00-22.00

MEKAN: 1. Kat

DANS EDEN PRENSESLER ÇOCUK MÜZİKALİ

29 Nisan Pazar Dans Eden Prensesler oyunu için saat 16.00’da Taze Pazar Katındayız!
Tüm çocukları bekliyoruz! Etkinliğimiz ücretsizdir.

TARİH: 29 Nisan Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

KÜÇÜK ARİEL ÇOCUK MÜZİKALİ

28 Nisan Cumartesi Küçük Ariel oyunu için saat 16.00’da Taze Pazar Katındayız!
Tüm çocukları bekliyoruz! Etkinliğimiz ücretsizdir.

TARİH: 28 Nisan Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

RETROBÜS KONSERİ

Retrobüs ile Watergarden'da 70'ler, 80'ler ve 90'lar rüzgarı tekrar esecek. Bu ücretsiz nostaljik müzik ziyafeti için 28 Nisan Cumartesi 18.00 ve 19.00'da havuz katında buluşalım! 

TARİH: 28 Nisan Cumartesi

SAAT: 18.00 ve 19.00

MEKAN: Havuz Katı

BİR BAŞKA ALIŞVERİŞ FESTİVALİ

100’ü aşkın marka Bir Başka Alışveriş Festivali için Watergarden’da! 3-4-5 Mayıs günleri 10:00 -22:00 arasında Watergarden 2. katta Gösteri Merkezi alanında düzenlenecek Alışveriş Festivali'ne hepinizi bekliyoruz! Yaz alışverişi için en sevdiğiniz markaların bir arada olacağı bu fırsatı kaçırmayın!

TARİH: 3 - 5 Mayıs Arası

SAAT: 10.00 - 22.00

MEKAN: 2. Kat

8. ULUSLARARASI 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

23 Nisan Watergarden’da kutlanır!
Watergarden ev sahipliğinde, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 8. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Pazartesi günü saat 15:00’de başlıyor! Havuz şovu etrafında 8 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilecek kortejin ardından program Watergarden Gösteri Merkezinde devam edecek.
Şenliğimize hepiniz davetlisiniz!

TARİH: 23 Nisan Pazartesi

SAAT: 15.00

23 NİSAN "ÇOCUK BAYRAMI" MÜZİKALİ

Biz çocuklar bize armağan edilen bu bayram için eğlenmeye erkenden başlıyoruz! Pazar günü Watergarden’da 23 Nisan’a özel hazırlanmış tiyatromuz için Taze Pazar katındayız. Eğlenceyi kaçırmayın!

TARİH: 22 Nisan Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

"ÇOCUK ÜLKESİ" MÜZİKALİ

 Bu Cumartesi günü Watergarden’dayız! Taze Pazar katında her zamanki gibi saat 16:00’da Çocuk Ülkesi müzikalini birlikte izleyeceğiz. Sadece çocukların olduğu bir ülke nasıl olurmuş birlikte göreceğiz. Hepinizi bekliyoruz!

TARİH: 21 Nisan Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

GENÇ YETENEKLER BAHAR SERGİSİ

17 – 24 Nisan tarihlerinde Watergarden'da gerçekleşecek Genç Yetenekler Sergisi'nde İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin sergisinde eserler Taze Pazar Katında sizleri bekliyor!

TARİH: 17 - 24 Nisan Arası

MEKAN: Taze Pazar

MASALLAR DİYARI ÇOCUK MÜZİKALİ

Watergarden'da büyülü ve macera dolu bir yolculuğa hazır olun! Masallar diyarı  çocuk müzikali oyunu ile, çocuklar yine kendilerini eğlenceli hikayelerin içinde bulacak!

TARİH: 15 Nisan Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

DİNOZOR BONY ÇOCUK MÜZİKALİ

En eğlenceli çocuk müzikalleri Watergarden'da! Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları "Dinozor Bony" ile devam ediyor.

TARİH: 14 Nisan Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

KLASİK OTOMOBİL SERGİSİ

Watergarden'ın eşsiz atmosferinde düzenlenecek olan " Klasik Otomobil Sergisi"nde buluşalım, geçmişe nostaljik bir yolculuğa çıkalım.

TARİH: 08 Nisan Pazar

SAAT: 10.00 - 22.00

MEKAN: Havuz Çevresi

SİNDERELLA ÇOCUK MÜZİKALİ

Bu Pazar günü kötü üvey annesi ve üvey kardeşleri ile yaşarken bir iyilik perisinin dokunuşuyla gerçek bir prensese dönüşen Sindirella'nın hikayesini kaçırmayın!

TARİH: 08 Nisan Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

DENİZCİ SİNBAD ÇOCUK MÜZİKALİ

Bu Cumartesi günü çocuklar Watergarden'da, 1001 Gece Masalları’nın cesur kaptanı Sinbad’ın maceralarını izleyerek keyifli bir gün geçirecekler!

TARİH: 07 Nisan Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

DÜNYANIN İLK "GEZİCİ ÇOCUK TARIM MÜZESİ" WATERGARDEN'DA

Çocukların doğa farkındalığını artıracak, eğlenceli ve öğretici atölyelerin yapılacağı Anadolu Tarım Aletleri Sergisi, Watergarden B1 katında miniklerle buluşuyor! Ayrıca küçük misafirlerimize Meraklı Buğday Tanesi Doğa Seti hediye!

TARİH: 30 Mart - 1 Nisan

SAAT: 13.00 - 19.00

MEKAN: Taze Pazar /B1 Kat

GÜZEL VE ÇİRKİN ÇOCUK MÜZİKALİ

Güzel ve iyi kalpli kız ile bir canavarın arasındaki sevgiyi anlatan Güzel ve Çirkin müzikali çocuklara sevginin gücünü anlatıyor. 1 Nisan Pazar günü Watergarden Taze Pazar Katında sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

TARİH: 1 Nisan Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar /B1 Kat

ALAADDİN'İN SİHİRLİ LAMBASI ÇOCUK MÜZİKALİ

Efsane masal kahramanı Alaaddin’in dilekleri gerçekleştiren cini ile macelarını 31 Mart Cumartesi günü Alaaddin’in Sihirli Lambası müzikalinde hep birlikte izleyeceğiz. Watergarden Taze Pazar katında hepinizi bekliyoruz.

TARİH: 31 Mart Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar /B1 Kat

SİHİRLİ GÜNLÜK ÇOCUK MÜZİKALİ

Dünya tiyatro günü'nü çocuklarımızın oyunuyla kutluyoruz !

Not: Katılım ücretsizdir.

TARİH: 24 Mart

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

PİNOKYO ÇOCUK MÜZİKALİ

Geppetto ustanın hayat verdiği tahta kukla ‘’Pinokyo’’ müzikal çocuk oyunları 25 Mart Pazar günü Watergarden’da! Bu hafta yine eğlenceli oyunlarla çocuklarla buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

TARİH: 25 Mart

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

KURBAĞA PRENS ÇOCUK MÜZİKALİ

17 Mart Cumartesi Kurbağa Prens sizleri bekliyor. Çocukların en sevdiği masallarla çocukların en sevdiği yerde, Watergarden’da görüşmek üzere.

TARİH: 17 Mart Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

ÇİZMELİ KEDİ ÇOCUK MÜZİKALİ

Herkes tarafından bilinen şapkasını çıkarttığı zamanlar çok sevimli ve tatlı olan ama o şapkayı taktığı anda bir silahşöre dönüşen "Çizmeli Kedi", 18 Mart'ta Watergarden'da çocuklarla buluşuyor.

TARİH: 18 Mart Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

BU HAFTA SONU BİLİM DOLU

10-11 Mart tarihlerinde Watergarden’da çocuklar ‘Bilim Haftası’ etkinlikleriyle buluşuyor. 14.00 ve 16.00 saatlerinde Taze Pazar / B1 katında ‘Bilim Gösterileri’ne, 15.00 ve 17.00 saatlerinde 1.katta ise ‘Deney Atölyesi’ne katılım ücretsiz. Tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

TARİH: 10 - 11 Mart

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NE ÖZEL, DOĞAL OLARAK GÜZEL

Kadınlar Günü'nde Watergarden'da, kozmetiğin öncüsü Skinfood standında Cilt Bakımı ve Makyaj Yapım Teknikleri ile kendinizi şımartın! 17.00-19.00 saatleri arasında tüm kadın ziyaretçilerimizi zemin katında ücretsiz etkinliğimize bekliyoruz!

TARİH: 8 - 9 Mart

SAAT: 17.00

MEKAN: Zemin Kat

KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL WATERGARDEN MACfit'TE ÜCRETSİZ DERSLERE DAVETLİSİNİZ!

Kadınlar Günü'ne özel ücretsiz MACFit derslerine davetlisiniz! 8 Mart Perşembe 18:30 Zumba, 19:30 Yakın Savunma Teknikleri derslerine bekliyoruz.

8 MART'TA ÖZGÜRLÜĞE İLHAM VEREN KADINLAR

Watergarden 7-8 Mart tarihlerinde ‘Harley-Davidson: Özgürlüğe İlham Veren Kadınlar' sergisine ev sahipliği yapacak. Farklı sektörlerden, hedefleri ve başarılarıyla ilham kaynağı olmuş 8 kadınla, 8 Mart tarihinden önce bir araya gelerek, kendi çalışma sahalarının dışında “Özgürlük Konsepti” altında Harley-Davidson motor çizimine, profesyonellerin yardımıyla renk verecekler.

BREMEN MIZIKACILARI ÇOCUK MÜZİKALİ

Bu Cumartesi Watergarden'da "Bremen Mızıkacıları" müzikal çocuk oyunu hem çocuklara takım çalışmasının önemini anlatacak, hem de keyifli bir gün geçirmelerini sağlayacak.

TARİH: 03 Mart Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

SİHİRLİ OYUNCAKLAR ÇOCUK MÜZİKALİ

Çocukların dünyasında olmazsa olmaz oyuncakların bir ruhu olsaydı nasıl davranırlardı? En eğlenceli müzikal çocuk oyunlarından biri olan "Sihirli Oyuncaklar" Watergarden'da çocuklarla buluşuyor.

TARİH: 04 Mart Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

HURDA HEYKEL SERGİSİ

Yok olmaya yüz tutmuş hurda parçalarına yeniden hayat verip, değer katan ve büyüleyici heykel çalışmalarına imza atan Cem Özkan’ın “Hurda Heykel Sergisi” 23 Şubat – 11 Mart tarihlerinde Watergarden’da!

TARİH: 23 Şubat - 11 Mart

MEKAN: Havuz Katı

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ ÇOCUK MÜZİKALİ

Tüm zamanların en çok bilinen ve en sevilen masallarından ''Kırmızı Başlıklı Kız'' müzikal çocuk oyunu Watergarden'da miniklerle buluşuyor. Kötü kalpli kurt ve sevimli kırmızı başlıklı kızın maceralarını kaçırmayın!

TARİH: 25 Şubat Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

İnsanlardan önce dünyanın hakimi onlardı. Peki hiç düşündünüz mü? Ya hala dinozorlar hayatta olsaydı? Watergarden Müzikal Çocuk Oyunları'nda bu hafta Sevimli Dinozor bize bu sorunun cevabını verecek! 

TARİH: 18 Şubat Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

14 ŞUBAT'TA AŞK WATERGARDEN'DA BAMBAŞKA!

14 Şubat Watergarden'da bambaşka yaşanıyor! Aşkın sembol dansı tango gösterisi ile sevgi dolu bir gün geçireceksiniz.

SAAT: 19.30

MEKAN: Şov Havuzu

AŞKINI KULEYE YANSIT

Instagram veya Twitter'da #watergardenda14şubat etiketi ile paylaştığınız fotoğraflar Watergarden'ın kule ekranında yayınlanacak! Sen de sevgilinle fotoğrafını paylaş, 14 Şubat'ta aşkını herkes görsün!

MASALLAR DİYARI ÇOCUK MÜZİKALİ

Watergarden'da büyülü ve macera dolu bir yolculuğa hazır olun! Masallar diyarı  çocuk müzikali oyunu ile, çocuklar yine kendilerini eğlenceli hikayelerin içinde bulacak!

TARİH: 11 Şubat Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

SAHNE SANATLARI ATÖLYESİ

Watergarden'da çocuklar sahneye çıkıyor. Drama, dans, orff ve illuzyon hakkında hünerlerini sergileyen çocuklar hem öğrenecek hem de eğlenecek.

Katlım ücretsizdir. 4 yaş ve üzeri için uygundur.

TARİH: 10 - 17 - 24 Şubat Cumartesi Günleri

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

SİNDERELLA ÇOCUK MÜZİKALİ

Peri Anne'sinin sihirbaz değneğini sallamasıyla kıyafetleri değişen ve herkesi büyüleyen Sinderalla'nın hikayesini anlatan Müzikal çocuk oyunları Watergarden'da çocuğunuza utulmayacak anlar yaşatacak!

TARİH: 04 Şubat Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

ADALAR PRENSESİ ÇOCUK MÜZİKALİ

Bir adada mahsur kalmış Adalar Prensesi'nin macera dolu hikayesini anlatan Müzikal çocuk oyunları Watergarden'da çocuğunuza utulmayacak anlar yaşatacak!

TARİH: 03 Şubat Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

KÜÇÜK DENİZ KIZI ÇOCUK MÜZİKALİ

Denizler altında yaşayan küçük kızın hikayesi ‘’Deniz Kızı’’ 28 Ocak Pazar günü Watergarden’da! Bu hafta yine eğlenceli oyunlarla çocuklarla buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

TARİH: 28 Ocak Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

PİNOKYO ÇOCUK MÜZİKALİ

Geppetto ustanın hayat verdiği tahta kukla ‘’Pinokyo’’ müzikal çocuk oyunları 27 Ocak Cumartesi günü Watergarden’da! Bu hafta yine eğlenceli oyunlarla çocuklarla buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

TARİH: 27 Ocak Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

ÇİZMELİ KEDİ ÇOCUK MÜZİKALİ

Herkes tarafından bilinen şapkasını çıkarttığı zamanlar çok sevimli ve tatlı olan ama o şapkayı taktığı anda bir silahşöre dönüşen "Çizmeli Kedi", 21 Ocak'ta Watergarden'da çocuklarla buluşuyor.

TARİH: 21 Ocak Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

ALADDİN İLE PRENSES YASEMİN MÜZİKAL ÇOCUK OYUNU

Güzelliği ve özgürlüğe düşkünlüğü ile büyüleyen Prenses Yasemin ve cesareti ile binbir zorluğun üstesinden gelen Aladdin 20 Ocak'ta Watergarden'da!

TARİH: 20 Ocak Cumartesi

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

ALİS'İN HARİKALAR DİYARI MÜZİKAL ÇOCUK OYUNU

Alis'in Harikalar Diyarı müzikal çocuk oyunu ile harika bir pazar günü geçirmek isteyen çocuklar Watergarden'da buluşuyor.

TARİH: 14 Ocak Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

BREMEN MIZIKACILARI MÜZİKAL ÇOCUK OYUNU

Bu Cumartesi Watergarden'da Bremen Mızıkacıları müzikal çocuk oyunu hem çocuklara takım çalışmasının önemini anlatacak., hem de keyifli bir gün geçirmelerini sağlayacak.

TARİH: 13 Ocak Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

SÖMESTİRDE MACERA DOLU BİR SAFARİ TURUNA HAZIR MISIN?

Çocuklar Sömestir tatilinde Watergarden'da safariye çıkıyor. Kurulacak platformu safari arabası ile gezecek 5 - 12 yaş arası tüm çocuklar doğal yaşamı öğrenirken, eğlenceyi de doruklarda yaşayacak!

TARİH: 19 Ocak - 04 Şubat Arası

SAAT: 12.00 - 19.00

MEKAN: Taze Pazar /B1 Kat

DENİZCİ SİNBAD MÜZİKAL ÇOCUK OYUNU

Ülkesini adaletli ve barış içinde yöneten Sinbad tahtı ele geçirmeye çalışan Kara Pençe'ye karşı galip gelecebilecek mi? Hikayenin sonucu bekleyen tüm çocukları Watergarden'a bekliyoruz.

TARİH: 06 Aralık Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

KÜLKEDİSİ MÜZİKAL ÇOCUK OYUNU

Kül Kedisi maceralarına Watergarden'da devam ediyor. Çocukların en sevdikleri hikayeyi bir de sahnede canlı canlı izlemeleri için Watergarden'a bekliyoruz!

TARİH: 07 Ocak Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

DUYURU

Bugün İstanbul genelinde beklenen olumsuz hava koşulları sebebiyle, gerçekleştirmeyi planladığımız yeni yıl özel etkinliklerimizin gerçekleşemeyeceğini üzülerek bildiririz. Hava koşullarına son derece duyarlı efekt ve ekipmanlar barındıran özel etkinliklerimizi farklı bir zaman diliminde sizlerin beğenisine sunmayı ümit ediyor, iyi seneler diliyoruz.

GARFİELD YENİ YIL SERÜVENİ

2017’nin son müzikal çocuk oyununu izlemeye tüm çocuklarımızı davet ediyoruz! Koca bir yıl bizimle birlikte bir çok müzikal oyun izleyen çocukları, 31 Aralık ‘’Garfield Yeni Yıl Serüveni" müzikal çocuk oyununu izlemeye davet ediyoruz!

TARİH: 31 Aralık Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

OYUNCAKLAR ÜLKESİ

2017’nin son müzikal çocuk oyununu izlemeye tüm çocuklarımızı davet ediyoruz! Koca bir yıl bizimle birlikte bir çok müzikal oyun izleyen çocukları, 30 Aralık’ta Oyuncaklar Ülkesi müzikal çocuk oyununu izlemeye davet ediyoruz!

TARİH: 30 Aralık Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

YILIN SON MÜZİKALLERİ WATERGARDEN'DA

Yılın sonu gelir ama Watergarden’da çocuklar için eğlencenin sonu gelmez! Müzikal çocuk oyunlarında bu hafta 24 Aralık Pazar Sihirli Yılbaşı müzikal çocuk oyunları sizleri bekliyor!

TARİH: 24 Aralık Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

YILIN SON MÜZİKALLERİ WATERGARDEN'DA

Yılın sonu gelir ama Watergarden’da çocuklar için eğlencenin sonu gelmez! Müzikal çocuk oyunlarında bu hafta 23 Aralık Cumartesi Oz Büyücüsü müzikal çocuk oyunları sizleri bekliyor!

TARİH: 23 Aralık Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

ROBOT NOEL BABA ATÖLYESİ

Teknoloji ve robotlara ilgi duyan çocuklara müjde! Watergarden’da 23 – 24 Aralık tarihlerinde Robot Noel Baba Atölyesi ile çocuklar kendi robotlarını kendileri yaratacak! Bu hafta sonu yeni yıl robotlarını birlikte hazırlamak için buluşalım!

TARİH: 23 Aralık Cumartesi - 24 Aralık Pazar

SAAT: 13.00 - 18.00

MEKAN: 1. Kat

ERDİNÇ ERDOĞDU FEAT MELODİ ATASOY LIVE PERFORMANCE

Erdinç Erdoğdu ve Melodi Atasoy ile lezzetin tam ortasında müziğe doymak için 1. katta Spring Street Pizzeria ve Deli Kasap arasında buluşuyoruz! 16 Aralık saat 19.30'da Erdinç Erdoğdu ve Melodi Atasoy'un canlı performansını kaçırmayın!

TARİH: 16 Aralık Cumartesi

SAAT: 19.30 - 22.00

MEKAN: 1. Kat

BEBEK VE ÇOCUK İLK YARDIM EĞİTİMİ

Watergarden'da anneler ve babalar için Medline ile ilk yardım eğitiminde buluşuyoruz. 16 Aralık günü uzmanlar eşliğinde ilk yardım eğitimi almak isteyen herkesi bekleriz.

TARİH: 16 Aralık Cumartesi

SAAT: 14.00 - 17.00

MEKAN: 1. Kat

WATERGARDEN MÜZİKAL ÇOCUK OYUNLARI’NDA FINDIKKIRAN İLE EĞLENMEYE HAZIR MISINIZ?

17 Aralık Pazar Fındıkkıran sizleri bekliyor. Çocukların en sevdiği masallarla çocukların en sevdiği yerde, Watergarden’da görüşmek üzere.

TARİH: 17 Aralık Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

WATERGARDEN MÜZİKAL ÇOCUK OYUNLARI’NDA KURBAĞA PRENS İLE EĞLENMEYE HAZIR MISINIZ?

16 Aralık Cumartesi Kurbağa Prens sizleri bekliyor. Çocukların en sevdiği masallarla çocukların en sevdiği yerde, Watergarden’da görüşmek üzere.

TARİH: 16 Aralık Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

GEÇMİŞE NEFİS BİR YOLCULUK “ESKİ BANDO” WATERGARDEN SAHNE’DE!

Şarkılarındaki enerji ve duygu yüklü ifade şekliyle, kimi zaman dans etmenin içten bile olmadığı kimi zaman ise duygusal anların yaşandığı yeni bir alan yaratan "Eski Bando" Watergarden Sahne’de!

TARİH: 9 Aralık Cumartesi

SAAT: 17.30 ve 18.30

MEKAN: Watergarden Sahne

BİR DÜNYA KLASİĞİ OLAN "1001 GECE MASALLARI" WATERGARDEN'DA

Şimdiden 9 ve 10 Aralık tarihlerinde saat 16.00’da planınız hazır. Watergarden müzikal çocuk oyunlarında bu hafta da harika oyunlar minikleri bekliyor. 10 Aralık ‘’1001 Gece Masalları’’ ile eğlenmek için tüm çocukları bekliyoruz!

TARİH: 10 Aralık Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

BİR OKYANUS MASALI İLE BÜYÜLEYİCİ BİR HİKAYE SİZİ BEKLİYOR

Şimdiden 9 ve 10 Aralık tarihlerinde saat 16.00’da planınız hazır. Watergarden müzikal çocuk oyunlarında bu hafta da harika oyunlar minikleri bekliyor. 9 Aralık ‘’Bir Okyanus Masalı’’ ile eğlenmek için tüm çocukları bekliyoruz!

TARİH: 09 Aralık Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

SEVDİĞİNİZ ŞARKILARI HİÇ BÖYLE DİNLEMEDİNİZ

İnsan sesinin sınırlarını Watergarden Sahne'de Boğaziçi Acapella ile tekrar keşfediyoruz. Muhteşem bir müzik deneyimi yaşamak isteyen herkesi Watergarden'a bekliyoruz!

TARİH: 2 Aralık Cumartesi

SAAT: 19.00 ve 20.30

MEKAN: Watergarden Sahne

WATERGARDEN'DA ÇOCUKLAR TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ İLE EĞLENİYOR

Watergarden'da bu hafta sonu çocuklar ''Topaç Boyama'' etkinliği ile eğlenirken öğrenecek… Etkinlikte minik ziyaretçiler önce topaçları boyayacaklar, sonra boyadıkları topaçlar ile keyifle oynayabilecekler.

TARİH: 2 Aralık Cumartesi - 3 Aralık Pazar

SAAT: 13.00 ve 18.00

MEKAN: 1. Kat

WATERGARDEN MÜZİKAL ÇOCUK OYUNLARINDA BU HAFTA HEM EĞLENİYORUZ, HEM DE ÖĞRENİYORUZ.

Her hafta çocukların eğlenceli saatler geçirdiği Watergarden Müzikal Çocuk Oyunları'nda bu hafta 2 Aralık Cumartesi günü ''Mutsuz Prenses'' sizleri bekliyor. Hiçbir şeyden mutlu olmayan prensesimiz çocuklara arkadaşlığın ve dostluğun önemini eğlenceli bir şekilde anlatacak. Saat 16.00'da başlayacak müzikal çocuk oyununu kaçırmayın!

TARİH: 02 Aralık Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

WATERGARDEN SPX’TE KIŞI KARŞILIYORUZ!

SPX’in Kışa Merhaba Mega Partisi’nde 80’ler ve 90’ların efsane şarkıları ile The Flat Band bize zamanda yolculuk yaşatacak!

Ücretsiz olan bu partiye dileyen herkes katılabilir!

TARİH: 30 Kasım Perşembe

SAAT: 19.00

MEKAN: SPX Mega Mağazası

BIDIK İLE KÖPÜK TRAFİKTE

Çocuklar Bıdık ve Köpük ile hem eğleniyor hem de ögreniyor! Trafik kuralları hakkında bilglendirme amaçli tiyatro oyunu Bıdık ile Köpük 3 Aralık'ta Watergarden’da.

TARİH: 03 Aralık Pazar

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Öğretmenler; yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır… Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk
Tüm eğitimcilerimizin Öğretmenler Gününü kutlarız…

KAĞITLARA LEZZET KATIYORUZ

"Kağıttan Yemek Atölyesi" etkinliği ile çocuklarımızı eğitmenler eşliğinde origami yaparak kendi kağıt yemeklerini hazırlamaya davet ediyoruz.

TARİH: 25 Kasım Cumartesi - 26 Kasım Pazar

SAAT: 13.00 - 18.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

SABRİYE ŞENGÜL SEVENLERİYLE WATERGARDEN'DA BULUŞUYOR

Survivor'ın yıldızı ve Dünya Kick Boks Şampiyonu Sabriye Şengül Watergarden'da sevenleriyle buluşuyor! 25 Kasım Cumartesi günü saat 17.00'da Dünya Kick Boks Şampiyonu ile tanışma fırsatını kaçırmayın!

TARİH: 25 Kasım Cumartesi

SAAT: 17.00

MEKAN: Food Court

KULAKLARA TAM BİR ZİYAFET!

25 Kasım Cumartesi günü saat 19.30 ve 21.00’da Watergarden sahnesinde Sufle ile eğlenmeye, müziğe doymaya hazır mısınız? Biz hazırız, sizleri de bekliyoruz!

 

TARİH: 25 Kasım Cumartesi

SAAT: 19.30 ve 21.00

MEKAN: Watergarden Sahne

PİNOKYO İLE BÜYÜLÜ BİR HİKAYE SİZİ BEKLİYOR

Artık bir klasik haline gelen Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları'nda bu hafta en sevilen masallardan "Pinokyo" çocuklarla buluşacak.

TARİH: 26 Kasım Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

ALİ BABA'NIN HAZİNESİ İLE MACERA DOLU BİR YOLCULUK SİZİ BEKLİYOR

Artık bir klasik haline gelen Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları'nda bu hafta en sevilen masallardan Ali Baba’nın Hazinesi ve Pinokyo çocuklarla buluşacak.

TARİH: 25 Kasım Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar / B1 Katı

ÇOCUKLAR PEDAL ÇEVİRİYOR, KAĞITLAR RENKLENİYOR!

Watergarden’da çevir, döndür, boya!  18 – 19 Kasım tarihlerinde, 13.00 – 18.00 saatleri arasında çocuklar harekete geçiyor!  Kaçırmayın!

TARİH: 18 Kasım Cumartesi - 19 Kasım Pazar

SAAT: 13.00 - 18.00

MEKAN: 1. Kat

GÖKKUŞAĞININ SİHRİ İLE SİZİ EĞLENCEYE ÇAĞIRIYORUZ

En eğlenceli çocuk müzikalleri Watergarden'da! Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları "Gök Kuşağının Sihri" ile devam ediyor.

TARİH: 19 Kasım Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

PERİLER ÜLKESİ'NE BÜYÜLÜ BİR YOLCULUK SİZİ BEKLİYOR

En eğlenceli çocuk müzikalleri Watergarden'da! Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları "Periler Ülkesi" ile devam ediyor.

TARİH: 18 Kasım Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

MİNİK RESSAMLAR ATÖLYESİ İLE ATATÜRK'Ü ANIYORUZ

Ata’mız için minik ressamlar Watergarden’da hünerlerini sergiliyor. Cumartesi ve Pazar günü eğitmenler eşliğinde çocukların hazırlayacağı 48 parça birleştirilecek ve Atatürk posteri haline gelecek. Bu eşsiz görselde ‘’benim de katkım olsun’’ diyen tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

TARİH: 11 Kasım - 12 Kasım

SAAT: 13.00 - 16.00

MEKAN: 1. Kat

FESTİVALLERİN EN KEYİFLİSİ BURADA!

Watergarden'da yeni bir alışveriş festivali başlıyor! Gıdadan tekstile bir çok farklı ürün ve firma sizin için bir araya geliyor... Elde edilen gelirin bir kısmının Fildişi Sahili'nde yardıma muhtaç çocuklara bağışlanacağı festival, 9 - 10 Kasım tarihlerinde Watergarden Taze Pazar Katı'nda sizleri bekliyor. Bu sıra dışı alışveriş deneyimini kaçırmayın.

TARİH: 9 - 10 Kasım

ATAMIZI EN SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANIYORUZ!

Ata’mızı en sevdiği şarkılar ile hep beraber anmak için herkesi 10 Kasım Cuma günü Watergarden’a bekliyoruz. Meltem Taşkıran'ın seslendireceği Atatürk'ün en sevdiği şarkılar dinletisi için 19:30 ve 21.00 saatleri arasında havuz çevresinde buluşalım.

TARİH: 10 Kasım Cuma

SAAT: 19.30 - 20.30

MEKAN: Watergarden Sahne

DANS EDEN PRENSESLER'LE SİZİ EĞLENCEYE ÇAĞIRIYORUZ

En eğlenceli çocuk müzikalleri Watergarden'da! Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları "Dans Eden Prensesler" ile devam ediyor.

TARİH: 12 Kasım Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

MASALLAR DİYARI'NA BÜYÜLÜ BİR YOLCULUK SİZİ BEKLİYOR

En eğlenceli çocuk müzikalleri Watergarden'da! Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları "Masallar Diyarı" ile devam ediyor.

TARİH: 11 Kasım Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

SAĞLIK ELÇİLERİ WATERGARDEN'DA BULUŞUYOR

ÇABA Derneğinin düzenlediği Evimizin Sağlık Elçileri projesinin lansmanı Balçiçek İlter moderatörlüğünde 4 Kasım Cumartesi günü saat 13:00 - 15:00'te Watergarden 1. Katta gerçekleşecektir.

TARİH: 4 Kasım Cumartesi

SAAT: 13.00 - 15.00

MEKAN: Watergarden 1. Kat

BİR TAVŞANIN PEŞİNDEN HARİKALAR ÜLKESİNE

En eğlenceli çocuk müzikalleri Watergarden'da! Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları "Alice Harikalar Diyarında" ile devam ediyor.

TARİH: 5 Kasım Pazar

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

ŞATOYA EĞLENCELİ BİR YOLCULUK SENİ BEKLİYOR!

En eğlenceli çocuk müzikalleri Watergarden'da! Watergarden Çocuk Müzikal Oyunları "Dinozor Boni" ile devam ediyor.

TARİH: 4 Kasım Cumartesi

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

ÇOCUK MÜZİKALLERİ WATERGARDEN'DA

Cumhuriyet Bayramı'nın coşkusu Watergarden'da! Çocuklar için müzikal ve yapım atölyeleri ile Cumhuriyet ruhunu miniklerle birlikte yaşıyoruz.

TARİH: 28 - 29 Ekim

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

CUMHURİYET BAYRAMI HİÇ BÖYLE KUTLANMADI!

Cumhuriyetimizin 94. Yılı Watergarden'da Coşkuyla Kutlanıyor! Özel havuz gösterileri, Golden Horn Brass sahne performansı, havai fişek şovu, Kumdan Heykeller Sergisi, Kumdan Heykel Atölyesi ve Cumhuriyet Özel Çocuk Tiyatrosu ile unutulmayacak bir 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz! 29 Ekim Watergarden'da bambaşka!

Kumdan Heykeller Sergisi: 28 Ekim - 12 Kasım / Saat: 10:00 – 22.00 / Taze Pazar Katı

Kumdan Heykel Atölyesi: 28 - 29 Ekim / Saat: 13:00 – 18:00 /  Taze Pazar Katı

Özel Çocuk Tiyatrosu: 28 - 29 Ekim / Saat: 16:00 / Taze Pazar Katı

Havuz Gösterisi Eşliğinde Golden Horn Brass Sahne Performansı : 29 Ekim / Saat: 19:00 & 20:00 / Havuz Sahne

 

TARİH: 28 - 29 Ekim

DÜŞLERİNİN PEŞİNDEN GİDENLER WATERGARDEN'DA!

Ekim ayında Watergarden'da muzikal oyunlar hız kesmeden devam ediyor. 22 Ekim Pazar  Bremen Mızıkacıları çocuklarla Watergarden Taze Pazar Katında  saat 16.00 - 17.00 da buluşacak.

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

EFSANE İKİLİNİN MACERASI WATERGARDEN'DA!

Ekim ayında Watergarden'da muzikal oyunlar hız kesmeden devam ediyor. 21 Ekim Cumartesi Sinbad Ve Adalar Prensesi çocuklarla Watergarden Taze Pazar Katında  saat 16.00 - 17.00 da buluşacak.

 

TARİH: 21 Ekim

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

29 EKİM KUMDAN HEYKELLER SERGİSİ WATERGARDEN'DA

Watergarden'da 29 Ekim bir başka! 28 Ekim – 12 Kasım  tarihleri arasında Watergarden Taze Pazar katında "Kumdan Heykeller Sergisi" sizi bekliyor. 29 Ekim coşkusunu benzersiz bir sanat ile kutlayıp, fotoğraflarla ölümsüzleştirmek isteyen herkesi bekliyoruz.

MEKAN: Taze Pazar

ÇOCUKLAR İÇİN KUKLA ATÖLYESİ WATERGARDEN'DA!

Dünyaca ünlü kukla ustası Cengiz Özek ile kendi kuklanızı yaratmak ister misiniz? Watergarden'da 14-15 Ekim tarihlerinde saat 12.00 - 17.00 arasında Kukla Yapım Atölyesi ile çocuklar hayallerindeki kuklaları gerçeğe dönüştürüyor. Sınırlı kontenjan ile yapılacak bu etkinlik için yerinizi erkenden alın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatın kaçırmayın!

Not: Etkinlik ücretsizdir.

SAAT: 12.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

20. ULUSLARARASI KUKLA FESTİVALİ WATERGARDEN'DA

20. Uluslararası Kukla Festivali Watergarden’da! Küçük, büyük herkes için dünyadan kukla gösterileri 

13 - 14 - 15 Ekim tarihlerinde Watergarden’da sizleri bekliyor.

 

13 Ekim Cuma; The Fifth Wheel Saat 19.30 - 20.30

14 Ekim Cumartesi; Karromato Saat 17.00 - 18.30

15 Ekim Pazar; Toni Zafra Saat 17.00 - 18.30

MEKAN: Taze Pazar

DENİZDEN GELEN BU BÜYÜLÜ GÖSTERİYE DAVETLİSİNİZ

Çocukların yoğun ilgisi nedeniyle, Watergarden müzikal oyun gösterileri devam ediyor! 8 Ekim Pazar Denizkızı müzikal oyunu ile saat 16.00’da Taze Pazar katında buluşalım.

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

MASALLAR DİYARI ÇİZMELİ KEDİ MÜZİKAL OYUN GÖSTERİSİ İLE WATERGARDEN'DA BULUŞALIM

Çocukların yoğun ilgisi nedeniyle, Watergarden müzikal oyun gösterileri devam ediyor! 7 Ekim Cumartesi Çizmeli Kedi ve ile saat 16.00’da Taze Pazar katında buluşalım.

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

POPÜLER ŞARKILARI ELEKTRO KEMAN VE HAVUZ SHOW EŞLİĞİNDE DİNLEMEYE HAZIR MISINIZ?

Hafta sonu müzik ziyafeti yine Watergarden’da sizi bekliyor! Kemanın usta ismi Güneş Özgeç kulaklarınızın pasını silmek için 29 Eylül saat 19.30 ve 21.00’da Watergarden Sahne’de!

SAAT: 19.30 - 21.00

MEKAN: Havuz Katı

MASALLAR DİYARI OZ ÜLKESİ

Watergarden’da çocuklar için müzikal oyunlar devam ediyor. 30 Eylül Cumartesi saat 16.00’da Oz Ülkesi müzikal oyunu ile çocuklar neşeli anlar yaşayacak. Kaçırmayın…

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze Pazar Katı

KİTAP AYRACI VE NOT DEFTERİ YAPIM ATÖLYESİ

Watergarden Kitap Ayracı Ve Not Defteri yapım atölyesi ile çocuklar okulda kullanacakları ürünleri kendileri hazırlıyor! 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde saat 12.00 - 18.00 arasında tüm çocukları kendilerinden başka kimsede olmayacak kırtasiye malzemelerine sahip olmaları için bekliyoruz.

SAAT: 12.00 - 18.00

MEKAN: Taze Pazar Katı

BENİMLE SİHRİ YAŞA

Watergarden'da Aladdin’in Sihirli Lambası müzikal oyunu varmış! 23 Eylül 2017 Cumartesi günü 16.00 – 17.00 saatleri arasında   “Aladdin’in Sihirli Lambası’’nı ücretsiz izlemek isteyen tüm çocukları bekliyoruz.

SAAT: 16.00

MEKAN: Taze pazar

BENİMLE FİT OL!

Watergarden "Energy Step" etkinliği ile herkesi fit olmaya çağırıyor.

Not: Katılım kontenjanla sınırlıdır.

SAAT: 20.30 - 21.00

MEKAN: Watergarden Havuz

BENİMLE MUCİZEYİ YAŞA

Okullar açılmadan önce çocuklar Watergarden'da harika etkinliklerle buluşuyor. 16 Eylül'de saat 16.00 - 17.00 Sinderella Müzikal Oyunu Watergarden sizleri bekliyor!

Not: Tüm etkinliklerimiz ücretsizdir.

 

SAAT: 16.00 - 17.00

MEKAN: Taze Pazar

"SESVERSUS" İLE SIRA DIŞI BİR ACAPELLA DENEYİMİNE HAZIR MISINIZ?

Eşsiz bir acapella deneyimi ve büyüleyici havuz gösterileri bu Cuma Watergarden'da sizleri bekliyor. SesVerSus 15 Eylül Cuma günü saat 19.30 ve 21.00'da Watergarden Sahne'de! Kaçırmayın...

SAAT: 19.30 ve 20.00

MEKAN: Havuz Katı

İPLİ ÇANTA VE KALEM SÜSLEME ATÖLYESİ

Çocuklar "İpli Çanta Ve Kalem Süsleme Atölyesi" ile okul malzemelerini kendileri üretiyor. Başka kimsede olmayan kendilerine özgü tasarladıkları okul malzemeleri ile okula dönüyor. 16 - 17 Eylül'de saat 12.00 – 18.00 İpli Çanta Ve Kalem Boyama Atölyesi ile çocuklar için okuldan önceki son durak Watergarden oluyor!

SAAT: 12.00 - 18.00

MEKAN: TAZE PAZAR

WATERGARDEN İSTANBUL’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE ÖZEL ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ

Anadolu Yakası’na yepyeni bir eğlence anlayışı getiren Watergarden İstanbul, 21 - 23 Eylül tarihleri arasında düzenleyeceği alışveriş şenliğinde kadın girişimcileri bir araya getirecek.

Ayşegül Tuncer’in kurucusu olduğu Alaluxa ve Watergarden İstanbul işbirliğinde düzenlenecek etkinlikte farklı sektörden yaklaşık 50 marka bir araya gelecek. Modadan mücevhere, güzellikten teknoloji ve gıdaya kadar sektörün en iyilerini buluşturacak alışveriş şenliği 7’den 70’e her kesime hitap edecek. Çocuklara ve onların okul ihtiyaçlarına yönelik markalara da yer verecek etkinlik okul alışverişini eğlenceye dönüştürecek.

Çocuklara yönelik sürpriz aktiviteler ve workshoplarla da tam bir şenlik havası yaşatacak Watergarden İstanbul Alışveriş Şenliği’ne katılım ücretsiz olacak.  

SAAT: 10.00 - 22.00

BENİMLE OKULA DÖN!

"BAŞKA KİMSEDE YOK" atölyesi minikleri kalem ve kalemliklerini hazırlamaya çağırıyor.

SAAT: 12.00 - 18.00

MEKAN: TAZE PAZAR

HERKESİ KUVVETLENMEYE WATERGARDEN'A DAVET EDİYORUZ

Tatil biter spor başlar! Tatilde yemeği biraz fazla mı kaçırdınız? Bize katılın Watergarden MACFit BodyFit etkinliği ile Watergarden show havuzunda sizi forma sokacak ilk adımı atın!

SAAT: 20.30 - 21.00

MEKAN: WATERGARDEN HAVUZ

KURBAN BAYRAMI'NIZI KUTLAR, AİLENİZE VE SİZE İYİ BAYRAMLAR DİLERİZ.

Sıradışı bir bayram geçirmeniz için bize de bekleriz.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

Watergarden ailesi olarak tarihi çok büyük zaferlerle dolu olan Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyor ve sizleri Watergarden'da bayram coşkusunu yaşamaya çağırıyoruz.

01 EYLÜL 2017 BAYRAMIN İLK GÜNÜ AÇILIŞ SAATİMİZ 14.00'DIR.

HERKESİ FIT OLMAYA WATERGARDEN'A DAVET EDİYORUZ

Bugün sağlıklı yaşam koçu Asha doğal yollarla kilo vermenin tüyolarını eşsiz bir atmosfer altında Watergarden havuzunda Fit Attack etkinliği ile bizlerle beraber olacak olacak. Bizimle kalın, fit kalın !

SAAT: 20.00

MEKAN: WATERGARDEN HAVUZ

MACFit İLE FIT ATTACK

Benimle Güçlü Hisset ! Fit Attack sizi müzik eşliğinde dövüş tekniklerini kullanmaya çağırıyor.

 

Not: Katılım kontenjanla sınırlıdır. 

TARİH: 23 Ağustos 2017

SAAT: 20.30

MEKAN: Watergarden Show Havuzu

MACFit SİZİ HAREKETE GEÇMEYE ÇAĞIRIYOR

Watergarden Show Havuzun içinde, MACFit ile birlikte sınırlarını zorlamaya hazır mısın? Benzersiz bir spor deneyimi yaşamak istiyorsan bugün saat 20.30 da bize katıl!

 

TARİH: 11 Ağustos 2017

SAAT: 20.30

MEKAN: Watergarden Show Havuzu

WATERGARDEN AÇIK HAVA SİNEMASI

Watergarden'da açık hava sineması günleri Türk Telekom Prime katkılarıyla başlıyor. 21 Eylül tarihine kadar (31 Ağustos hariç) her Perşembe saat 21.00'da Watergarden Terasta! Yıldızların altında harika sinema keyfini kaçırmayın!
 
21 Eylül Perşembe: John Wick 2
 
Not: Etkinlik tüm Watergarden misafirlerine ve Türk Telekom Prime müşterilerine ücretsizdir.
 

TARİH: 10 Ağustos - 14 Eylül

SAAT: 21:00

MEKAN: Watergarden Teras

MACFit CYCLING DERSİNE SEN DE KATIL

Bugün muhteşem show havuzu eşliğinde hep beraber pedal çevirmeye hazır mısın? Değilsen acele et, saat 17.15'e kadar hazırlan ve bize katıl. Bahane yok! 


Ayrıca bugün etkinlik alanında MACFit'e üye olunurken alınan katılım ücreti alınmayacak. Spora başlamak için daha iyi bir gün olamaz!

TARİH: 22 Temmuz 2017

SAAT: 17.15

MEKAN: Watergarden Sahne - Havuz Çevresi

RETROBÜS SİZİ NOSTALJİYİ YAŞAMAYA ÇAĞIRIYOR

Retrobüs yeniden Watergarden’da... 2 Ağustos Çarşamba günü saat 19.00 ve 20.30'da Watergarden’da Retrobüs ile Türk müzik tarihinde bol danslı bir yolculuğa çıkıyoruz. Bize katılmaya ne dersiniz?

TARİH: 2 Ağustos 2017

SAAT: 19.00 ve 20.30

MEKAN: Watergarden Sahne - Havuz Çevresi

SCOOTER YARIŞMASI

Babalar günü Watergarden'da bir başka yaşanıyor. 18 Haziran Pazar günü 13.00 - 16:00 saatleri arasında babalar ve çocukları sürpriz ödüllü keyifli bir oyun oynayacak. Scooter'la Watergarden'ın farklı konumlarında bulunan harfleri toplayıp getiren ilk 3 kişi sürpriz hediyeler kazanıyor. Babalar gününde keyifli vakit geçirmek isteyen tüm babalar ve çocuklar için adres Watergarden.

TARİH: 18 Haziran

SAAT: 13:00 - 16:00

BOWLING TURNUVASI

Babalar Günü'nde en baba eğlence Watergarden'da. 18 Haziran Pazar günü, 16:00 - 19:00 saatleri arasında düzenlenecek Bowling turnuvası için sizi de Watergarden'a bekliyoruz.

TARİH: 18 Haziran

SAAT: 16:00 - 19:00

MEKAN: Playbowling

UÇURTMA ŞENLİĞİ

17 Haziran Cumartesi ve 18 Haziran Pazar günleri Uçurtma Yapım Atölyesi ve Uçurtma Etkinliği Watergarden'da!

TARİH: 17 - 18 Haziran

MEKAN: Etkinlik Alanı

BÜYÜK İZLER/CANLI HEYKELLER

Büyük İzler “Osmanlı” projesinde 600 yıllık Osmanlı devleti tarihinde bilim, ilim, kültür, felsefe gibi alanlarda büyük izler bırakmış olan kişilerin canlı heykelleri Watergarden'da sizlerle buluşuyor.

TARİH: 13 Haziran

SAAT: 20:25-20:50 / 21:50-22:15

MEKAN: Havuz Çevresi

YOOHOO VE ARKADAŞLARI TÜRKİYE'DE İLK DEFA WATERGARDEN'DA!

Çocukların favori çizgi film kahramanları YooHoo Ve Arkadaşları eğlence dolu oyunlar, yarışmalar ve atölyeler ile 9-18 Haziran tarihleri arasında Watergarden'da çocuklarla buluşuyor. 

Ayrıca Yoohoo ve Arkadaşları ile selfie çekip #YOOHOOWATERGARDENDA etiketi ile paylaşın, Yoohoo Oyuncağı kazanma şansı yakalayın.

TARİH: 9 - 18 Haziran

SAAT: 13:00 - 18:00

KARAGÖZ & HACİVAT YAPIM ATÖLYESİ

Çocuklar en sevdikleri kahramanları 14 ve 21 Haziran tarihlerinde, 12:00 ve 18:00 saatleri arasında yapım atölyesinde kendileri tasarlıyor.

MEKAN: Taze Pazar Galeri

RAMAZAN MÜZİK PROGRAMI

Ümit Coşkun ile orkestrası Ramazan ayı boyunca Her Cumartesi saat 19:15 ve 21:45'de, Diğer Günler saat 20:00 ve 21:15'de müzik dinletisi ile iftar sofralarınıza Watergarden İstanbul'da eşlik edecek.

MEKAN: Watergarden Sahne

KARAGÖZ ve HACİVAT OYUNU

Karagöz ve Hacivat 13 ve 20 Haziran tarihlerinde, saat 18:30, 19:30 ve 21:00'da Watergarden İstanbul'da sizlerle.

TARİH: 27 Mayıs - 17 Haziran

MEKAN: Taze Pazar Galeri

İBİŞ KUKLA TİYATROSU

İbiş Kukla Tiyatrosu 13 ve 20 Haziran tarihlerinde , saat 13:00, 15:30 ve 17:30'da Watergarden İstanbul'da sizlerle buluşuyor.

TARİH: 27 Mayıs - 17 Haziran

MEKAN: Taze Pazar Galeri

RAMAZAN’IN KEYFİ WATERGARDEN’DA BAMBAŞKA!

Watergarden'da Sahur Vaktine kadar hizmet verecek olan restoranlarımızın listesini aşağıda bulabilirsiniz.

NOSTALJİ SOKAĞI :  10:00 - Sahur Vaktine Kadar
EMİRGAN SÜTİŞ:  Ramazan Ayı boyunca 24 saat hizmet verecek
ETİLER MARMARİS CONCEPT:  Ramazan Ayı boyunca 24 saat hizmet verecek
HUQQABAZ:   10:00 - 04:30
MADO: 08:00 -04:00

TARİH: 26 Mayıs - 24 Haziran

WATERGARDEN’DA 19 MAYIS COŞKUSU BAŞKA

19 - 20 -21 Mayıs Programı

19 Mayıs Cuma
MACFit Cycling           16:00  Watergarden Sahne
Hulahoop Gösterisi    15:00-17:00 Havuz Çevresi
Lumen                         20:15-21:15 Watergarden Sahne

20 Mayıs Cumartesi
Çocuk Etkinliği: Renklerle Tasarım Atölyesi  13:00-18:00 Taze Pazar Galeri
Genç HipHop Ekibi                                        15:00-16:00-17:00-18:00 Watergarden Sahne

21 Mayıs Pazar
Çocuk Etkinliği: Minik Tuğlalarla İnşaat Atölyesi  13:00-18:00 Taze Pazar Galeri

TARİH: 19 - 22 Mayıs

ANNELER GÜNÜ LABİRENT ETKİNLİĞİ

13 Mayıs Cumartesi ve 14 Mayıs Pazar günleri Watergarden Taze Pazar katına kurulacak Anneler Günü labirenti ile minikler kendi elleriyle topladıkları çiçekleri annelerine hediye edecekler. 

TARİH: 13-14 Mayıs 2017

SAAT: 12:00 – 20:00

MEKAN: Taze Pazar Galeri

ALLEN HULSEY MUHTEŞEM PERFORMANSIYLA WATERGARDEN'DA

14 Mayıs Pazar günü saat 14:15 ve 16:15’te performans sergileyecek olan Newyork’lu şarkıcı ve besteci Allen Hulsey Pazar gününüze heyecan katacak. 

TARİH: 14 Mayıs 2017

SAAT: 14:15 - 16:15

MEKAN: Watergarden Sahne

TRAFİK OYUNLARI ATÖLYESİ

Watergarden'da Her Yerde Oyun ile çocuklar trafik atölyesinde trafik kurallarını oyunlar oynarak hem öğreniyor hem de eğleniyor.

Saat başı 20 dakikalık mini tiyatro
Çocukların anlayacağı dille kurgulanmış, eğlenceli ve çocukların da katıldığı interaktif bir hikayeyle trafik kuralları anlatılır. Oyunun sonunda akıllardan uzun süre çıkmayacak bir şarkı öğretilerek bitirilir.
 
Tiyatro sonrası 40 dakika masa başı aktivite
Renkli kartonlar ve el işi kağıtları ile çeşitli trafik işaretleri yapılarak öğrenilen semboller pekiştirilir. Çocuklar hazırladıkları işaretleri evlerine götürebilirler.
 
Örnek Seans Saatleri
13.00 – 13.20 Tiyatro
13.20 – 14.00 Atölye
14.00 – 14.20 Tiyatro
14.20 – 15.00 Atölye
15.00 – 15.20 Tiyatro
15.20 – 16.00 Atölye
16.00 – 16.20 Tiyatro
16.20 – 17.00 Atölye

SAAT: 13:00 - 18:00

MEKAN: Taze Pazar Galeri

SÜTAŞ #SÜTSÜZOLMAZ KARAOKE ETKİNLİĞİ

Sütaş #sütsüzolmaz Karaoke Etkinliği 6 Mayıs Cumartesi ve 7 Mayıs Pazar günleri Watergarden İstanbul'da!

TARİH: 6 - 7 Mayıs 2017

SAAT: 12:00 - 18:00

MEKAN: Havuz Çevresi

JESSICA RABBIT WATERGARDEN İSTANBULDA SİZLERLE

30 Nisan Pazar günü eğlence çılgınlığına 90’ların muhteşem animasyon karakteri Jessica Rabbit ile devam edecek olan Watergarden  İstanbul, havuz etrafında gerçekleşecek gösteriyle eğlence ve müziği bir arada sunacak. 

SAAT: 13:10 - 15:10

MEKAN: Havuz Çevresi

KEREM ESER İLLÜZYON GÖSTERİSİ

29 Nisan Cumartesi günü Watergarden sahnesinde illüzyonist Kerem Eser Nam-ı Diğer Paytak özel gösterilerini sergileyecek. 

SAAT: 15:10 - 17:10

MEKAN: Havuz Çevresi

TAŞ BOYAMA ATÖLYESİ

29 ve 30 Nisan günlerinde, çocuklara özel Taş Boyama Etkinliği düzenleyen Watergarden İstanbul, çocukların renkli hayal dünyasını taşlara yansıtıyor.

SAAT: 11:00 - 18:00

MEKAN: Taze Pazar Galeri

GELECEĞİN MÜHENDİSLERİ WATERGARDEN D&R'DA!

22 - 23 NİSAN

12.00 - 12.40 Şişedeki Sis

15.00 - 15:40 Pompalı Roket

18:00 - 18:40 Lokumdan Köprü

23 NİSAN ÇOCUK FESTİVALİ

23 Nisan Çocuk Festivali ile Bayram Coşkusu Watergarden'da!
Muhteşem havuz şovları, eğlence dolu gösteriler ve rengarenk bir çocuk festivali ile 23 Nisan coşkusunu Watergarden'da yaşayın.

22 NİSAN CUMARTESİ
15:10  - 17:10  -  Watergarden Sahne Performansı: Gülhan Yaman ve Orkestrası Performansı
16:00  -   Ataşehir İlçe Milli Eğitim Halk Oyunları Gösterisi

23 NİSAN PAZAR
14:00  - 16:00  -  
Her Yerde Oyun Çocuk Atölyeleri 
14:30  -  23 Nisan Çocuk Festivali Kortej Yürüyüşü
16:00  -    Festival Gösterileri
20:10  - 20:40 - 21:10  -   Ateş Poi Gösterileri

TARİH: 22 - 23 Nisan

PIXEL SHOW

Muhteşem bir ışık gösterisi 15 Nisan Cumartesi günü Watergarden İstanbul'da sizlerle!

SAAT: 20:10 / 20:40 / 21:10

MEKAN: Havuz Katı

SUBWAY JAZZ STATION

Subway Jazz Station coşkusu 15 Nisan Cumartesi günü Watergarden İstanbul'da sizlerle!

TARİH: 15 Nisan 2017

SAAT: 17:10 / 19:10

MEKAN: Havuz Katı

TAHTA BACAK VE TEK TEKER SHOW

Tahta Bacak ve Tek Teker 9 Nisan Cumartesi günü Watergarden Havuz Çevresinde Sizlerle!

TARİH: 9 Nisan 2017

SAAT: 14:10 / 15:10 / 16:10 / 17:10

MEKAN: Havuz Katı

ŞEHRİN RİTMİ WATERGARDEN'DA!

Perküsyonist Onur Seçki, 8 Nisan Cumartesi günü enerji dolu ritmiyle Watergarden'ın muhteşem havuz şovuna eşlik ediyor. Bu etkileyici performansı kaçırmayın.

SAAT: 14:00 / 15:00 / 17:00 /18:00

MEKAN: Havuz Katı

8 Mart Dünya Kadınlar gününde bütün kadınlar bir arkadaşıyla birlikte MACFit’te ücretsiz spor yapabilecek!

8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel dersler;

18:30 – 19:10 GFX

19:20 – 20:10 Zumba

20:15 – 21:15 Street Dance & Cardio Step

TARİH: 8 Mart 2017

SAAT: 18:30 - 21:15

WATERGARDEN İSTANBUL’DA RENGARENK BİR ÇOCUK KARNAVALI BAŞLIYOR!

Sıra dışı konsepti ile dünyadaki ilklere ev sahipliği yapan Watergarden İstanbul, 25 Şubat- 26 Mart tarihleri arasında çocukları eğlenceli ve heyecanlı dünyasına davet ediyor. Rengarenk bir karnavalın yaşanacağı etkinlikte birbirinden eğlenceli aktivitelerle çocuklar Watergarden İstanbul’dan çıkmak istemeyecekler.

Yeme-içme sektöründe öncü olan Watergarden İstanbul, çocuklara eğlenceli aktiviteler sunmaya devam ediyor. 25 Şubat-26 Mart tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar günleri saat 12.00’dan 18.00’a kadar eşsiz bir çocuk karnavalı düzenleyecek olan Watergarden İstanbul’da çocuklar birbirinden eğlenceli aktivite çadırlarında hem hayal dünyalarını hem de el becerilerini geliştirecek.

Kokulu sabun, Cup Cake, kukla yapımı gibi eğlenceli aktivitelerin yapılacağı atölyelerin yanı sıra kukla tiyatrosu, hedefli kale, simli dövme yapımı, Xbox futbol, kar partisi ve daha birçok eğlenceli oyuna ev sahipliği yapacak Watergarden İstanbul Çocuk Karnavalı’nda çocuklar eğlenceye doyacaklar.

TARİH: 25 Şubat - 26 Mart

SAAT: 12:00 - 18:00

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL TASARIM PAZARI

Özel tasarımcılar tarafından hazırlanan birbirinden farklı ve renkli ürünlerin sergileneceği Sevgililer Günü tasarım pazarı 11-12 Şubat tarihlerinde Watergarden İstanbul, Taze Pazar katında sizlerle buluşuyor.

SAAT: 10:00'dan itibaren

MEKAN: Taze Pazar Katı

KÜÇÜK KORSANLAR WATERGARDEN İSTANBUL’U İSTİLA EDECEK!

Watergarden İstanbul, sömestr tatilinde çocukları eğlenceli, bir o kadar da maceralı bir serüvene davet ediyor.

Çocukların keyifle vakit geçirmesi için Taze Pazar katında bulunan etkinlik alanına bir korsan adası inşa eden Watergarden İstanbul, birbirinden eğlenceli aktivelerle korsan adasını adeta bir eğlence merkezine dönüştürdü.

Peki bu adada neler var?

Çocuklar adaya geldiklerinde küçük ve eğlenceli bir test onları bekliyor. Bu testin ardından çocuklar korsan aksesuarlarına ve kimliklerine kavuşuyorlar. Ve korsan olmanın keyfini sonuna kadar çıkarmaya hak kazanıyorlar. Her şeyin bir yarışma ya da aktiviteyle gerçekleştirildiği adada çocuklar, her gün yeni bir maceranın içinde buluyorlar ve hazine avı, kanca atma yarışı, baloncuk partisi gibi etkinliklere katılıyorlar. Her biten günün diğerinin başlangıcı olarak sayıldığı korsan adasında çocuklar; arkadaşlığı, takım ruhu ve el becerilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Tüm aktivitelerde başarılı olan çocuklar da korsan sertifikasıyla ödüllendirilecekler. Ve tabii ki etkinliğin son günlerinde gerçekleştirilecek korsan partisinde kazanacakları hediyeler de cabası!

21 Ocak- 5 Şubat tarih aralığında haftanın yedi günü 12.00- 17.00 saatleri arasında düzenlenecek korsan adası etkinliğinde çocuklar kendileri için özel olarak üretilip güvenlikli bir şekilde dizayn edilen korsan gemisinde keyifle vakit geçirmenin tadına varacaklar. 

TARİH: 21 Ocak - 5 Şubat

SAAT: 12:00 - 17:00

MEKAN: Taze Pazar Katı

WATERGARDEN’DA YENİ YILA MUHTEŞEM KUTLAMA

Yeni yıla özel kareografisi ve havuzda ilk kez gerçekleşecek dans gösterileriyle muhteşem bir havuz şovu ve daha fazlası yılın son gününde Watergarden’da.

TARİH: 31 Aralık

SAAT: 19:00 ve 00:00

MEKAN: Show Havuzu

MİNİKLER İÇİN MESLEK ATÖLYELERİ

Minik Pilotlar, Minik İtfaiyeciler, Minik Doktorlar ve Minik Bilim İnsanları atölyeleri ile Watergarden İstanbul'da hem eğleniyor hem öğreniyor.

SAAT: 12:00 - 19:00

MEKAN: Taze Pazar Katı

WATERGARDEN İSTANBUL’DAN YENİ YIL TASARIM FESTİVALİ!

Ailece keyifle vakit geçirebileceğiniz, 50'den fazla tasarımcıyı ağırlayacak olan festivalimiz de moda, aksesuar, antika, dekorasyon kategorilerinde yeni yıl hediyelerinizi binlerce özgün tasarım arasından seçebilirsiniz!

SAAT: 10.00 - 22.00

MEKAN: Bistro Katı

WATERGARDEN ORKESTRASI 45’LİK’LER

3 Aralık Cumartesi günü Watergarden Orkestrası solistlerinden Nilüfer Berzek ile 45lik’ler sizi alıp geçmişe götürecek ve içinizi ısıtacak!

SAAT: 17:00 / 19:30

MEKAN: Foodcourt Katı / Taze Pazar Katı

WATERGARDEN ORKESTRASI YERLİ & YABANCI POP

4 Aralık Pazar günü Watergarden Orkestrası solistlerinden Bahar Acar ve Ayhan Tanyel’in yerli-yabancı pop repertuarı ile onlara eşlik etmeden duramayacaksınız!

SAAT: 16:00 / 18:00

MEKAN: Foodcourt Katı / Taze Pazar Katı

ÇİGAN TRİO

2 Aralık Cuma günü Çigan Trio ile bu soğuk havada içiniz kıpır kıpır olacak, yüzünüzden gülümseme eksik olmayacak! 

SAAT: 18:00 / 18:45 / 20:00

MEKAN: Foodcourt Katı / Taze Pazar Katı

MADAM

4 kadın müzisyenden oluşan ve geniş repertuarlarıyla büyük ilgi toplayan MADAM, POP’tan ROCK’a 27 Kasım Pazar günü Watergarden sahnesinde!

 

SAAT: 16:00-18:00

MEKAN: Havuz Katı

PİİZ POP’tan ROCK’a

Rock müzikteki alışılagelmiş cover mantığını kendi yorumlarıyla bambaşka boyuta taşıyan PİİZ , POP’tan ROCK’a 26 Kasım Cumartesi günü Watergarden sahnesinde! 

SAAT: 17:00-19:00

MEKAN: Havuz Katı

CIRCUS POP’tan ROCK’a

Yıllardan beri sahne performansı ve enerjisiyle geniş kitleleri hayran edinen CIRCUS, POP’tan ROCK’a 25 Kasım Cuma günü Watergarden sahnesinde!

SAAT: 18:30 – 20:00

MEKAN: Havuz Katı

ATA MARİN BAND

Türkiye’nin en populer flamenko grubu olarak tanınan Ata Marin Band, repertuarlarında latince, rusça,arapça gibi farklı dillerden'de şarkı söylemektedir. 20 Kasım Pazar Günü Watergarden'da müzikseverlerle buluşacaklar.

SAAT: 16:00 - 18:00

MEKAN: Havuz Katı

GÖÇMEN’S‘LE DÜNYA MÜZİKLERİ

Özel organizasyonların aranılan grubu GÖÇMEN’S 19 KASIM CUMARTESİ günü Watergarden'da! Arjantin Libertango'dan İtalyanca’ya, Fransızca, Arapça, Yunanca, Balkan müzikleri, Rusça gibi oldukça geniş repertuara sahip bu eğlenceli grup izleyenlerin aklından uzun süre silinmeyecek!

SAAT: 18:00 / 20:00

MEKAN: Havuz Katı

AYŞE EVRİM‘LE DÜNYA MÜZİKLERİ

İspanyolca, portekizce, yunanca, rusça, süryanice, ermenice, arapça gibi farklı dillerdeki geniş repertuarına sahnede çaldğı kemanı ile de renk katan güzel sanatçı Ayşe Evrim , 18 KASIM CUMA günü Watergarden'da!

SAAT: 18:30 / 20:00

MEKAN: Havuz Katı

LEGO YAPIM ETKİNLİĞİ

Lego etkinliklerimizde, 14 Kasım - 27 Kasım tarihleri arasında çocuklarımızla Watergarden İstanbul'da buluşuyoruz.

SAAT: 12:00'den 19:00'a kadar

MEKAN: Taze Pazar Katı

KABUL ET

Bu web sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek, web sitesinin verimli çalışmasını sağlamak ve istatistiksel verileri izlemek amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerez kullanımımıza ilişkin detaylı bilgi almak ve çerez tercihlerinizi yönetmek için lütfen tıklayın.