GÜNLÜK HAYATIN MONOTONLUĞUNDAN SIYRILMAYA NE DERSİN?

Ceyhun Tükle

 

Günlük hayatın monotonluğundan sıyrılmaya ne dersin?

O zaman hadi sen de Watergarden’a gel, etkinlikten etkinliğe koş! Watergarden, sizin için düzenlediği bir çok etkinlik, konser, festivalle sosyalliğinize sosyallik katmanıza imkan veriyor.

Her çeşitten aktiviteye yer bulabileceğiniz, standart İstanbul Alışveriş Merkezi’den farklı Watergarden’ı biraz daha detaylı inceleyecek olursak; açık hava etkinlikleri, konserler, restoranlar, cafeler, bistrolar, her türlü alışverişinizi yapabileceğiniz mağazalar, spor ve eğlence aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz alanlar içeriyor.

AÇIK HAVA ETKİNLİKLERİ

İlkbahar ve yaz aylarında kapalı mekanlara tıkılıp kalmak yerine, düzenlenen çeşitli konser ve etkinliklerimizle günlerinizi keyifle değerlendirebilirsiniz.

YEME-İÇME

Karnınız mı acıktı? Veya bir tatlı ve kahve molası mı vermek istiyorsunuz? Hemen en leziz seçenekleri sunan restoran ve bistrolarımızın bulunduğu bölüme gidip bol seçenek arasından kendinize en uygununu seçerek etkinliklerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bu bölümümüzde kahve dükkanlarından tatlı dükkanlarına kadar bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır.

ALIŞVERİŞ

İstanbul Alışveriş Merkezi  Watergarden, sizlere kişisel bakımdan elektroniğe, doğal ürün mağazalarından hediyelik eşya dükkanlarına kadar, alışveriş yapabilmeniz için geniş bir seçenek yelpazesi sunar.

Kişisel bakım ürünlerinizi, ayakkabılarınızı, aksesuar ürünlerinizi alabileceğiniz bu bölümde her mağazayı ayrı bir keyifle gezeceksiniz. O zaman alışveriş sepetinizi alın ve gezintinize başlayın!

EĞLENCE-SPOR

Eğlence anlayışınıza yepyeni bir soluk getiren Watergarden, havuz şovları, tiyatro ve konser sahneleri, playland, playbowling  gibi keyifle vakit geçirebileceğiniz alanlar dışında ayrıca macera severler için macera parkı ve big swingg, denge oyunlarını sevenler için zıppline, sinema severleri sinemayla buluşturan cinemaximum, sporsuz yapamam diyenler için macfit’i içerisinde bulundurur  ve ayrıca espor sahnesi de içerir.

ETKİNLİKLER

Düzenlenen bir çok etkinlik içinde siz de yerinizi almalısınız! Ücretsiz katılımla yapılan ve açık havanın tadına varırken sinema zevkinden geri kalmam diyenler için keyifli açık hava sinemaları, Türk Telekom Prime Açıkhava Sinemaları, herkesin davetli olduğu ve yine ücretsiz düzenlenen, size enfes müzik zevki yaşatacak açık hava konserleri,  bir çok ünlü isme ev sahipliği yapan ve alışveriş keyfinizi yaşayabileceğiniz Kadıncafest,  yine müzikle buluşacağınız Flo Watergarden Havuz Konserleri, parti severler ve eğlenmek isteyenler için partiler ve daha sizi eğlendirip stresinizi attıracak nice etkinlik için haydi sen de gel!

 

ULAŞIM

Web sitemizde bulunan ulaşım kısmından, Watergarden’a gelmek için kullanabileceğiniz otobüsleri görebilirsiniz. Ayrıca harita üzerinden konumumuzu görerek, en kısa yoldan avm’mize ulaşabilirsiniz.

 

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Kampanyaya katılmak için tıkla!

istanbul-avm-dogal-pazarWatergarden_İstanbul_AVM_Flo_Konserleri_Başladı