ADRENALİN TUTKUNLARI WATERGARDEN İSTANBUL’DA BULUŞUYOR!

Aradığın şeyi biliyoruz. Uzun zamandır duygularını yükseklerde yaşamıyordun. Biz yol gösterelim o halde. Ataşehir aktivitileri için Watergarden İstanbul tam aradığın yer! Damarlarındaki adrenalin seviyesini yükseltmek istiyorsan dev salıncak Big Swingg’le sen de yüksel! Adrenalinden vücudunun baştan sonra enerji dolmasına hazır ol! Ataşehir’in mimari silüetinde yerini alan Watergarden İstanbul’a gelerek bu eğlenceli aktivitelerin keyfini doyasıya çıkar!

Yine Watergarden İstanbul’un içerisinde bulunan Okko Extreme Macera Parkı özellikle çocuklar için çok yararlı! Oyun sırasında hem adrenaline doyacaklar hem de anlık durumlarda risk alıp üstesinden gelmeyi öğrenecekler. Böylelikle kendi yaş aralıklarında gerekli olan özgüveni elde etmiş olacaklar! Sadece çocuklar için değil  4 yaş ve üzeri herkes için tasarlanmış olan Okko Extreme Macera Parkı tüm adrenalin tutkunlarına kapılarını açıyor! Hayat beklemediğin şeyleri karşına çıkarabilir. Hızlı düşün ve pratik çözümler al! Adrenalinin yükseklerdeyken kendini dengede tut! Ve bir sonraki adımını hesaplamaya sen de hazır ol! O yüzden bir an önce bu adrenalin dolu serüvene katıl! Ataşehir eğlence ve aktivitelerini arayanlar için bu adrenalin dolu keyif Ataşehir Watergarden’da sizi bekliyor! Sıradaki neden siz olmayasınız?

Dilerseniz Zippline ile Watergarden’ın efsane sahne şovlarının yapıldığı havuzun üzerinden asılı bir şekilde kayarken çevreye panoramik bir bakış da atabilirsiniz. Vadettiği adrenalin yüklemesine karşı merakınıza yenik düşmeye hazırlanın! İnanılmaz bir heyecana davet eden bu çılgın deneyim, siz adrenalin tutkunlarına büyük bir fırsat sunuyor! Yediden yetmişe her yaştan insan için hazırlanan bu eğlenceli aktiviteye kendinizi bırakın ve etrafın keyfini çıkarın! Güvenlik kontrollerinin hepsinden başarıyla geçmiş bu eğlence diyarı Watergarden İstanbul’da sizleri bekliyor!

Adrenalin tutkunları dedik ama bunun için hangi yerde özgür ruhunuzu “beslemeniz” gerektiğinden bahsetmedik. Motor tutkunlarının gözde mekanı olan Fat Boy Bar&Grill Ankara’dan sonra yalnızca Watergarden İstanbul’da sizlerle! Mekan, Ataşehir yeme içme tarzına da yeni bir bakış açısı getiriyor. Adını Harley Davidson’un 1990 yılında efsaneleşmiş bir modelinden alan Fat Boy Bar&Grill, Dive Bar konseptiyle size aynı zamanda amerikan mutfağından lezzetler sunacak ve canlı müzik eşliğinde size ve adrenalin bağımlısı dostlarınıza eşsiz bir akşam yaşatacak.

Bütün bunlar Watergarden İstanbul’da bu çılgın deneyimlere ortak olman için seni bekliyor!

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_CinemaximumWategarden_İstanbul_MACFit_Ataşehir_SPOR