ATAŞEHİR AKTİVİTELERİ WATERGARDEN İSTANBUL’DA GÜZEL!

Ataşehir’deki en iyi eğlence için bizi seçin! Siz sevdiklerinizle her anı doyasıya yaşayın, hayatın her anını dolu dolu geçirin diye hazırlanan Watergarden İstanbul, dev salıncaklardan konserlere, havuz şovlarından festivallere kadar birçok alanda Ataşehir aktivitelerinin başında geliyor!

Ailenizle ve yakınlarınızla beraber hayatınıza renk katabileceğiniz çeşitli aktivitelerle günlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Çeşitli Ataşehir aktivitelerine ev sahipliği yapan Watergarden İstanbul, bir yeniliğe daha imza attı.

Duru Tiyatro artık Duru Ataşehir adı ile Watergarden İstanbul 2. Kat’ta sizlerle. Ataşehir aktivitelerinin en canlısı; tiyatronun ve müziğin her hali artık burada!

Her ruh haline, her  bütçeye ve istediğiniz her keyfe uygun Ataşehir aktiviteleri sizleri bekler…

Rutinleri değiştirme zamanı geldi de geçiyor! Deneyimleriniz renklendikçe siz de renklenin! Ataşehir aktivitelerinden vazgeçemeyeceğiniz bir akşam yaşatmak Watergarden İstanbul’un tek emeli! Açık havada göze hitap eden şov havuzuyla beraber eşlik edebileceğiniz konserlerle, size kendinizi her daim değerli hissettirecek festival alanlarıyla, heyecandan yüreğinizi ağzınıza getirecek aktivitelerle ve yukarda da bahsettiğimiz yeni Duru Ataşehir ile sizin için en iyileri Ataşehir aktivitelerinin vazgeçilmez durağı olan Watergarden İstanbul’da!

Ataşehir aktivite denilince Espor Sahnesi de geliyor akla tabii… Yeni sahnesi Watergarden’da. Yeni maçlar çok yakında. Eğlence, Ataşehir Eğlence, aktivite, heyecan tek bir yerde! Haydi Ataşehir Watergarden’a!

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergraden_Alısveris_FestivaliAtaşehir_sinema_Watergardeİstanbul_Cinemaximum