cinehall-web-banner
cinehall-web-banner
cinehall-mobil-banner

ATAŞEHİR WATERGARDEN CINEHALL SİNEMASI

Filmin keyfi sinemada çıkar! Misafirlerinin sinema deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı amaçlayan Cinehall, son teknoloji ve konforu bir arada sunduğu salonları ile sinema tutkunlarına Watergarden‘ın benzersiz ortamında film izlemenin ayrıcalığını yaşatıyor.

“Bırakın filmleri bizim hayatımız film olmuş zaten…” diyenleri bir kez daha düşünmeye davet ediyoruz ve Ataşehirlilerin en yeni durağı olan Watergarden Cinehall’e davet ediyoruz.

Yalnızca Ataşehir’in değil, tüm İstanbul’un en güzel AVM ortamı Watergarden’da sinemaseverler için yepyeni bir buluşma noktası açılıyor. Cinehall’de vizyon filmlerine ve sinema eğlencesine ortak olun!

WATERGARDEN CINEHALL

Sinemaya gitmek, boş gününüzde sevdiklerinizle beraber vakit geçirmek için harika bir plan bize kalırsa. Kış mevsiminin de en keyifli aktivitesi olan sinema için Ataşehirli ve tüm İstanbullu sinemaseverlerin yeni durağı Cinehall, Watergarden’da!

Watergarden’ın şahane açık havası ve atmosferinde geçen keyifli vakitlerden sonra Cinehall’de sinema dünyasının büyüsüne kapılın!

Haftanın yorgunluğunu güzel bir sinema filmiyle atmaya ne dersiniz? Birbirinden büyülü dünyalar, aksiyon dolu kovalamacalar, romantik aşk hikayeleri ve çok daha fazlasına ortak olacağınız onlarca film her hafta Ataşehir Watergarden Cinehall’de sizi bekliyor! Aileniz ve dostlarınızla nefis saatler geçirmek için hala neyi bekliyorsunuz?

Bir sonbahar akşamı, hele de günlerden cumartesiyse, gece seansına gitmek ne de güzel olur! Her hafta vizyona giren; herkesin dört gözle beklediği, ödüllere doymamış, tüm yaşlara hitap eden filmler için Cinehall’de buluşalım!

Hazır trafik ilerlemiyorken Watergarden’da durup, Cinehall’de bir filme girmek harika fikir! Trafik açılana kadar onlarca vizyon filminden birisinde harika vakit geçirebilir, hatta ve hatta iki film üst üste bile yapabilirsiniz. Neden olmasın?

Ataşehirliler için Watergarden’da vakit geçirmek havalıdır. Çünkü temiz havanın yanında harika bir de atmosferi vardır. Vakit geçirmekten keyif aldığınız bir yerde harika donatılmış salonlarıyla, teknolojinin tüm yeniliklerini bünyesinde barındıran Cinehall’ün de olması? Keyifler zirvede.

Spoiler yemekten sıkılanlardan mısınız? Sosyal medyada 5 dakika vakit geçirince, merakla beklediğiniz filme dair her şeyi görenlerden misiniz? Bizce buna izin vermemek elinizde. Cinehall’de en güncel, ödülleri kapmış ve herkesin sosyal medya hesaplarını donatmış filmleri izleme fırsatını kaçırmayın!

Vizyondaki en iyi filmleri izlemek için artık yeni bir salon sizi bekliyor! Cinehall’de sinema keyfini doyasıya yaşayacağınız hafta içi ve hafta sonu eğlencesine bekleniyorsunuz!

Vizyondaki filmler ve seanslarını veya bilet almak için tıklayın.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN