ATAŞEHİR SİNEMANIN EN KEYİFLİ HALİ WATERGARDEN’DA!

“Bırakın filmleri bizim hayatımız film olmuş zaten…” diyenleri bir kez daha düşünmeye davet ediyoruz ve Ataşehir sinemalarının vazgeçilmez durağı olan Watergarden Cinemaximum’a davet ediyoruz. AtaŞehir en iyi eğlence için bizi seçin.

Ataşehir sinema diyince akla ilk gelen mekanlarda olan Watergarden İstanbul’da en güncel filmleri istediğiniz salonda izleme fırsatınız var. Gold Class ayrıcalığı ile en komik, en romantik, en korkulu, en aksiyonlu ve daha  fazlasını bulabileceğiniz filmler ayağınıza geliyor.

ATAŞEHİR SİNEMA

Boş gününüzde sevdiklerinizle beraber vakit geçirmek için harika bir plan bize kalırsa. Kış mevsiminin de en keyifli aktivitesi olan sinema, Ataşehir sinemalarının en güncel halini size sunuyor.

Ataşehir sinema Watergarden İstanbul’un içinize doyasıya çekeceğiniz açık havasında sevdiklerinizle yapacağınız güzel bir sohbet sonrası Cinemaximum Watergarden’ın sihirli dünyasına giriş yapın ve film kahramanlarıyla birlikte siz de maceradan maceraya koşun.

Sinema sektörüne çarpıcı girişler yapan ‘baba’ filmleri izlemek için hala çok geç değil. Elinizi çabuk tutun! Ve Ataşehir sinemalarında bulabileceğiniz harika filmleri bir an önce izlemeye başlayın! Burası sonsuz bir evren, tadını çıkarın! Ataşehir sinema salonlarından Cinemaximum Watergarden kesinlikle bambaşka!

Ataşehir sinemalarının vazgecilmezi olan bu durakta sen de birçok duyguyu aynı anda doyasıya yaşa!

 

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Ataşehir_Aktivite_Watergarden_İstanbulWatergarden_İstanbul_Yeme_İçme