ATAŞEHİR TATİL ETKİNLİKLERİNİN GÖZDESİ

Tatilin tadı Watergarden İstanbul’da çıkarılır!

Ajandanızı, şimdiden doldurun. Yapılacak tatil etkinlikleri listesi ara tatilde bir hayli kabarık olacak! Ataşehir’in büyülü dünyasında sevdiklerinizle birlikte dolu dolu geçireceğiniz yüksek heyecanlı bol kahkahalı tiz çığlıklı bir serüvene hazır olun.  Özellikle yoğun bir okul dönemi sonrasında sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeniz için oluşturulan bu kültür ve eğlence mekanı Watergarden’da, tatilinizde eğlencenin dibine vurun! Her yaştan kesime hitap eden havasıyla, dur durak bilmeden keyfini çıkarmanız için dizayn edilen mimarisiyle, sizin için en doğru yer!

21.yüzyılın ilk çeyreğinden itibaren gelişen Espor dünyasının son güncellemelerini takip ederek hızla ilerleyen Watergarden İstanbul Espor Sahnesi’nde sen de bunun bir parçası olabilirsin. League of Legends başta olmak üzere diğer bütün espor oyunlarıyla bambaşka bir gerçekliğe adım atacağınız bu aydınlık dolu atmosferde takım ruhuyla yola çıkın ve sizi dünyanın dört bir yanında izleyen seyircilerinize harika bir enerjiyle selamlayın! Ataşehir tatil etkinlikleri sıralamasında gençlerin gönlünde ciddi bir yere sahip olan Espor Sahnesi Watergarden’da bir başka!

Kurulan yeni buz pisti size sevdiklerinizle unutamayacağınız eğlenceyi yaşatmak için Watergarden İstanbul’da meraklılarını bekliyor! Ataşehir tatil etkinliklerinin yeni üyesi olan Vega Ice Buz Pisti vazgeçilmeziniz olacak gibi gözüküyor. Buz üzerinde geçireceğiniz zaman süresince aldığınız keyif saatleri saniyelere dönüştürecek, bırakmak istemeyeceksiniz!

Tatilde ekstrem bir aktivite önermezsek olmaz tabii. Dev Salıncak Bigswingg’le Ataşehir’e baştan uca hızlıca bir göz atın deriz. Tatilin tadı nasıl çıkar yoksa! Heyecandan kalbini ağzına getirmeden sizi bırakacağımızı düşünmemişsinizdir umarım. Yalnızca Bigswingg’de değil, Ataşehir tatil etkinliklerinin yeni tüm mekanları tek bir çatı altında senin için burada! Zippline’dan Extreme Macera Parkı’na kadar seni bekleyen müthiş bir adrenalin ve eğlence furyasına hazır ol!

Üstelik tatik boyunca, 15-24 Kasım tarihleri arasında yapacağınız tüm alışverişlerde fiş/fatura ibrazınızı Watergarden Danışma’ya yaptığınızda yukarıda bahsettiğiniz Ataşehir tatil etkinliklerinin gözdelerinden birine ücretsiz bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz!

Bu tatilde de herkes Watergarden’da!

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_Eğlence