ATAŞEHİR’İN EN EĞLENCELİ HALİ WATERGARDEN İSTANBUL

Unutulmaz bir eğlence furyasına hazır mısınız?! Ataşehir eğlencelerin göbeğine bomba gibi düşmüş bu etkinlik bombardımanı yalnızca senin için! Birbirinden özgün konseptleri ve müzik tarzlarıyla zamanına damgasını vurmuş sanatçıları Watergarden İstanbul çatısı altında sizlerle bir araya getiren FLO Açıkhava Konserleri tüm hızıyla devam ediyor! Konserler sırasında düzenlenen renkli havuz şovlarıyla size ve sevdiklerinize görsel bir şölen yaşatacak olan ‘gecesi başka gündüzü başka’ Watergarden İstanbul, Ataşehir eğlencelerinin sıcak ve mütevazi yanını sizlere sunuyor! Bu zamana kadar ağırladığı isimlerle gönlümüzü fetheden ve fethetmeye devam edecek olan bu harikulade eğlence konsepti yalnızca sizler için!

Sevdiklerinizi alıp Watergarden İstanbul’un hissettirdiği bu büyülü ruhu yaşamanız taraftarıyız! Hafta sonlarınızı daha parlak daha ışıltılı yaşamanız için uğraşan bu rengarenk mekan, yalnızca konserleriyle değil; Okko Extreme Macera Parkı, Dev Salıncak Big Swingg’i ve Zippline’ı ile adından oldukça söz ettiriyor. Bizce Watergarden İstanbul tüm bu saydıklarımızla, Ataşehir eğlencelerinin sizin ve sevdikleriniz için en uyumlu birleşimi!

Sadece konserleri ve adrenalin serüvenleriyle de değil; birçok değerli ismin emeğinin geçtiği Duru Tiyatro’suyla, yeni sezon için şahane oyunlara merhaba demeye hazır olun! Bu benzersiz kültür ve sanat dolu tatlı durakta yıl boyunca yalnızca tiyatro oyunları da değil, aynı zamanda birbirinden şahane sanatçıları da ağırlayarak Ataşehir eğlencelerine yeni bir tat katacak! Konserlerden söyleşilere, yemek tadım aktivitelerinden oyun atölyelerine kadar birçok aktivite, Ataşehir eğlencelerinin vazgeçilmez diyarı Watergarden İstanbul’da sizleri bekliyor!

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_Yeme_İçmewatergarden_ataşehir_elence