ATAŞEHİR’İN GÖZDESİ WATERGARDEN’DA KADINLAR FESTİVALİ BAŞLIYOR!

İhtiyacımız olan tek şey siz kadınları mutlu görmek! Yalnızca kadınlara yönelik olan bu etkinlik Watergarden Festgarden alanına damgasını vuracak. A’dan Z’ye siz kadınlar için açılan bu renkli festivalde ihtiyacınız olan ne varsa tek bir yerde mevcut!

Adeta bir karnaval havası yaşatacak olan Kadınlar Festivali, Watergarden İstanbul’da Ataşehir festival ruhunu doyasıya yansıtacak! Bu güzel ve renkli anları tatmak isteyen tüm kadınları 19-20 Ekim tarihleri arasında Watergarden İstanbul’a çağırıyoruz!

Ataşehir etkinliklerinin gözde mekanı Watergarden Festgarden, esnaf ve zanaatkarlara ev sahipliği yapacak. Kadınların tüm ihtiyacı ve isteklerine göre donatılacak Kadınlar Festivali’ni kaçırmamanızı öneririz.

Ataşehir festival alanında adından uzunca bir süre bahsettirecek olan bu harikulade Ataşehir etkinliği, hayatınıza yepyeni bir tat katacak! Kadın için, kadına göre, kadın adına olan her şeyi ulaşılması hiç de zor olmayacak bir şekilde tek bir yerde bulabileceksiniz. Ataşehir etkinliği, festivallerinin olmazsa olmazları arasına girmek için sabırsızlanıyor!

İki gün boyunca çok renkli bir programa sahip olan Kadınlar Festivali, siz kadınları ilginizi çeken her alanda ruhen ve fiziken beslemeye aday! Geç kalmayın ve bir an önce Watergarden İstanbul’da Ataşehir festival coşkusunu yaşayın!

Biletler için; https://www.dsmbilet.com/kadinlar-festivali/ linkine tıklayın!

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_Duru_Ataşehir_EtkinlikWatergraden_Alısveris_Festivali