MACERA ORMANI

Türkiye’de ilk kez açık havada güvenle eğlence bu sergide!

Cartoon Network karakterleri ile bilimin, sanatın ve teknolojinin gücünü kullanarak bilinmeyenleri eğlenceli bir yolla öğrenmek isteyen meraklı çocuklar için sosyal mesafeye uygun ve tüm önemlerin alındığı açık hava sergisi      Cartoon Network Macera Ormanı, Watergarden İstanbul’da açıldı.

Koronavirüs nedeniyle aylarca evden çıkamayan çocuklar uzun bir aradan sonra Sağlık Bakanlığı’nın, BilimKurulu’nun, Uluslarası Tema Parklar & Eğlence Merkezleri Derneği’nin açıkladığı öneri ve yayınlarına göre maksimum hijyen tedbirlerini uygulayan Watergarden İstanbul’da açılan Cartoon Network Macera Ormanı sergisinde eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor.

 

Hem eğlenceli hem de eğitici bir sergi

Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Imagineer Kids, Cartoon Network Macera Ormanı sergisiyle çocuklara orman canlılarının ve günlük hayatımızın şaşırtıcı bilinmeyenlerini eğlenceli bir şekilde deneyimleterek öğretiyor. Miniklerin ufkunu genişletecek uygulamalarla, Pazartesi günleri temizlik ve bakım sebebiyle kapalı olan Cartoon Network Macera Ormanı sergisi 12:00 – 21:00 saatleri arasında tüm çocukları eğlenceye davet ediyor.

 

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN