DURU ATAŞEHİR ARTIK WATERGARDEN İSTANBUL’DA!

Etkinlik severler için Anadolu Yakası’nın vazgeçilmez durağı olacak Duru Ataşehir, Watergarden İstanbul’da kapılarını sizler için araladı.

13 Ekim Pazar günü saat 18:00’da gerçekleştirilen Pinhani konseri ile hem sevenleriyle buluşan hem de açılışını kutlayan Duru Ataşehir, Ataşehir etkinlik ve ataşehir aktivitelerinin gözdesi Watergarden İstanbul’da başka yerde olamazdı sanıyoruz! Sahneledikleri oyunları ile seyircisinin yaşamına ve ruhuna dokunan naif yaklaşımıyla Duru Tiyatro bu yıl kendinden oldukça bahsettirecek gibi görünüyor! Üstelik yeni sezonda Duru Ataşehir olarak yoluna devam ediyor. Ataşehir eğencesi arayan komşulara duyurulur!!! Bu etkinlikler kaçmaz.

Duru Ataşehir tiyatro, konser, eğitim, performans ve daha birçok alanda çağdaş bir kenti temsil etmeye Watergarden İstanbul’da kaldığı yerden devam edecek! Sanat aşıkları için seçkin ve titiz kadrosuyla 2005’ten beri canla başla çalışan, tiyatroya adanmış ruhları farklı yaşamlarda seyretme fırsatı şimdi Duru Ataşehir’de sizlerle!

Sadece sahnede değil mutfak tarafında da eşsiz lezzetlere ev sahipliği yapan Duru Ataşehir hayatı yakalamak adına yine bildiğinden ödün vermemeye devam ediyor! Çeşitli tadım aktiviteleri ve gurme lezzetleriyle Duru Ataşehir, tadı damağınızda kalacak anlar yaşatmak için Ataşehir etkinlik merkezi Watergarden İstanbul’da!

Başarıları, tiyatro camiasında övgüyle bahsedilen Duru Tiyatro çok geçmeden Duru Ataşehir olarak sezona muhteşem oyunlarıyla çok yakında merhaba diyecek. Yanlış anlaşılmasın, sadece tiyatro değil! Sanatın, keyfin ve eğlencenin her hali Duru Ataşehir’de olacak. Sezon boyunca sadece Ataşehir etkinliklerini takip edenler değil; tüm etkinlik, aktivite, eğlence ve sanatseverlerin bir arada olacağı, gözlerinse hep Watergarden İstanbul’a takılacağı ve kalplerin de burada kalacağı bir sezon olacak.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_Yeme_İçmeWatergarden_İstanbul_Kadınlar_Festivali