EĞLENCE – SPOR

Tüm ihtişamı ile havuz şovları, Big Swingg, Cartoon Network – Macera Ormanı, Cinemaximum, Duru Ataşehir Tiyatro, Espor Sahnesi, Macfit, Okko Extreme Macera Parkı, Playbowling, Playtown, Zippline  ve daha birçok oyun, macera ve eğlence alanı ile Watergarden İstanbul keyif anlayışınıza yepyeni bir soluk getiriyor. Bu serüvene katılmak için yapmanız gereken tek şey Ataşehir Watergarden’a gelmek! Ataşehir eğlence için tek yer İstanbul Watergarden!

Bıg Swıngg

Çocuk, genç, yaşlı her yaş grubuna hitap eden Big Swingg uluslararası tüm güvenlik ve emniyet sertifikalarına sahip işyerleri kurmaktadır. İnsanların emniyetinden en ufak bir ayrıntıyı bile riske atmayan Big Swingg işletmeleri sürekli olarak denetlenmekte, bu da hem bizlere hem müşterilerimize hem de bulunduğumuz lokasyonlara güven sağlamaktadır.

2. Kat Web

Detayı Kapat

CINEMAXIMUM

Cinemaximum’un son teknoloji ve konforla donanımlı 10 adet sinema salonu ve Gold Class salonları ile sinema tutkunları Watergarden İstanbul’un benzersiz ortamında film izlemenin ayrıcalığını yaşıyor.

B1 Katı Web 0850 220 0967

Detayı Kapat

ESPOR SAHNESİ

Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük Espor platformalarından Riot Games, Espor Sahnesi ile Watergarden İstanbul’da gençlerle buluşuyor. Oyun tutkunları, League of Legends’in tüm maçlarını canlı izleme imkanı buluyor.

2. Kat Web

Detayı Kapat

MACFIT

Tüm MACFit’lerde farklı seviyelerdeki üyelerimize uygun grup ders programları ücretsiz olarak sunuluyor. Amacın ister kilo vermek olsun, ister sıkılaşmak veya arkadaşlarınla birlikte egzersiz yapmak, sana uygun bir stüdyo dersimiz mutlaka var. (Kayıt ile ilgili tüm işlemler ve detaylı bilgi için MACFit web sitesini ziyaret ediniz).

Zemin Kat Web

Detayı Kapat

MUSEUM OF MOTIVATION

1.Kat Web 0216 384 04 44

Detayı Göster

MUSEUM OF MOTIVATION

Türkiye'nin ilk interaktif serüveni Motivasyon Müzesi Watergarden'da seni bekliyor. Çocukluğunuzun unutulmaz hatıralarını yaşarken eğlenecek, sanal gerçeklik ile kendinizi bulutların üstündeymiş gibi hissedeceksiniz. Tüm sağlık önlemlerinin alındığı Motivasyon Müzesi’nde sınırlı sayıda misafiri farklı zaman dilimlerinde gruplar halinde ağırlayarak ve her grup sonrasında tam bir dezenfekte işlemi gerçekleştirerek güvenli bir sergi deneyimi sunuyoruz.

1.Kat Web 0216 384 04 44

Detayı Kapat

Okko Extreme Macera Parkı

2. Kat Web 0506 548 9053

Detayı Göster

Okko Extreme Macera Parkı

Tırmanma duvarından oyun parkına, atlı karıncadan macera parkına ve salıncaklara kadar çocukların favorisi olan ne varsa, doğayı şehrin merkezine taşıyan Oyun Parkı’nda.

2. Kat Web 0506 548 9053

Detayı Kapat

PLAYBOWLING

Bowling heyecanını Playbowling'de yaşayın. Bowling yanında bilardo ve atari oyunları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin yeni adresi Playbowling her gün saat 22.00'a kadar hizmetinizde!

B1 Katı Web 0530 517 1379

Detayı Kapat

PLAYTOWN

Gün boyu sürecek eğlence için yüksek teknolojili tema oyun alanı Playtown çocuklarınızla eğlenceli bir gün sizi bekliyor!

Zemin Kat Web 0530 517 1379

Detayı Kapat

Watergarden Performans Merkezi

1. Kat 0 216 504 75 25

Detayı Göster

Watergarden Performans Merkezi

Detayı Kapat

ZIPPLINE

Çocuk, genç, yaşlı her yaş grubuna hitap eden Zippline uluslararası tüm güvenlik ve emniyet sertifikalarına sahip işyerleri kurmaktadır. İnsanların emniyetinden en ufak bir ayrıntıyı bile riske atmayan Zippline işletmeleri sürekli olarak denetlenmekte,bu da hem bizlere hem müşterilerimize hem de bulunduğumuz lokasyonlara güven sağlamaktadır.

2.Kat Web 0506 548 9053

Detayı Kapat

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN