EĞLENCE – SPOR

Watergarden’da nefes kesen anlara var mısın? Ateş ve suyun eşsiz ahengi ile havuz şovu, adrenaline ve eğlenceye doyacağınız Big Swingg, Zippline, Okko Extreme Parkı, Playbowling, Playtown; sporseverler için MACFit; Motivasyonunu artırmak için Motivasyon Müzesi; rekabeti sonuna kadar hissedeceğiniz Espor Sahnesi ile birlikte konser, sinema ve tiyatro için Cinehall ve Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden’da eşsiz bir deneyim sunuyor.

Bıg Swıngg

Heyecan dolu bir deneyime var mısın?
Dev salıncak Big Swinng, uluslararası emniyet sertifikaları ile eğlenceyi maksimum güvenlik eşliğinde sunuyor ve her anı eşsiz bir deneyime dönüşen keyif dolu anlar yaşatıyor. Big Swinng misafirlerine Watergarden şov havuzunun eşsiz manzarasına karşı sallanma fırsatı sunuyor.

Teras Kat Web 0216 266 23 78

Detayı Kapat

CINEHALL

Eşsiz bir sinema deneyimine var mısın?
Misafirlerinin sinema deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı amaçlayan Cinehall, son teknoloji ve konforu bir arada sunduğu salonları ile sinema tutkunlarına Watergarden’ın benzersiz ortamında film izlemenin ayrıcalığını yaşatıyor.

B1 Katı, Zemin Kat (Gişe) Web 0216 504 75 24

Detayı Kapat

DURU ATAŞEHİR
Yakında Tekrar Hizmetinizde

1. Kat Web 0216 504 75 25

Detayı Göster

DURU ATAŞEHİR
Yakında Tekrar Hizmetinizde

Sahne sanatları ile ruhunu beslemeye var mısın?
Müziği, tiyatroyu ve mutfağı aynı noktada buluşturan Duru Ataşehir, sanatseverlere ister kahvelerini yudumlayıp harika bir tiyatro oyunu seyredebileceği, ister çok lezzetli bir akşam yemeği ardından sevdiği sanatçının konserine gidebileceği eşsiz bir deneyim sunuyor.

1. Kat Web 0216 504 75 25

Detayı Kapat

ESPOR SAHNESİ
Yakında Tekrar Hizmetinizde

2. Kat Web

Detayı Göster

ESPOR SAHNESİ
Yakında Tekrar Hizmetinizde

League of Legends heyecanını Watergarden’da yaşamaya var mısın?
Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük Espor platformalarından Riot Games, Espor Sahnesi ile Watergarden İstanbul’da gençlerle buluşuyor. Oyun tutkunları, League of Legends’in tüm maçlarını canlı izleme imkanı buluyor.

2. Kat Web

Detayı Kapat

MACFIT

Zinde olmak için spor yapmaya var mısın?
MACFit, Watergarden’da üyelerine spor yapabilecekleri rahat ve eğlenceli atmosferi bir arada sunuyor. Yüksek kalite standartlarında hazırlanan kulüpte her ihtiyaca uygun geniş kardiyo ve ağırlık ekipmanları bulunuyor. Amacı kilo vermek, sıkılaşmak veya arkadaşlarıyla birlikte egzersiz yapmak olan üyeler kendilerine uygun ücretsiz grup ders programlarını Watergarden MACFit’te her an bulabilirler.

Zemin Kat Web

Detayı Kapat

MUSEUM OF MOTIVATION

Kendini motive etmeye var mısın?
Türkiye'nin ilk interaktif serüveni Motivasyon Müzesi Watergarden'da seni bekliyor. Motivasyon Müzesi hayal kurabilmek, içindeki yaratıcı çocuğu ortaya çıkartmak, cesaretini toplamak, akıl oyunları ile hiçbir şeyin görüldüğü gibi olmadığını öğrenmek ve tabii ki yüzlerce farklı sosyal medya fotoğrafına sahip olmak isteyen ziyaretçilerini bekliyor.
Museum of Motivation 1600m² alanında interaktif serüvenin yanı sıra kendi gibi motive eden özel tasarım mağazası Moti, gurme lezzetleri ve sıra dışı sunumları ile bir acayip restoranı Waga Mundos, sıradanlaşmış otel ve etkinlik alanlarından sıkılan kurumsal markalar için renk değiştiren dev bir top havuzundan oluşan motivasyon sahnesi ile daha önce gördüğünüz hiçbir etkinlik alanına benzemiyor.

1.Kat Web 0552 716 16 15

Detayı Kapat

Okko Extreme Macera Parkı

2. Kat Web 0216 266 23 78

Detayı Göster

Okko Extreme Macera Parkı

Heyecan verici bir maceraya var mısın?
Tırmanma duvarından oyun parkına, atlı karıncadan macera parkına ve salıncaklara kadar çocukların favorisi olan ne varsa, doğayı şehrin merkezine taşıyan Watergarden Macera Parkı’nda.

2. Kat Web 0216 266 23 78

Detayı Kapat

PLAYBOWLING

Rekabet heyecanı ile eğlenceye doymaya var mısın?
Uluslararası standartlara uygun, konforlu bir salonda; aileniz, iş arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bowling oynama olanağı sunan PlayBowling, Watergarden’da sınırsız eğlence ve heyecan vaat ediyor. PlayBowling ayrıca bowling yanında bilardo ve atari oyunları ile eğlenceyi katlama imkanı sunuyor.

B1 Katı Web 444 86 57

Detayı Kapat

PLAYTOWN

Çocukları hayalleri ile buluşturmaya var mısın?
Adrenalin ve eğlencenin yanında çocuklara eğlenirken öğrenebilecekleri bir dünya sunmayı amaçlayan Watergarden Playtown’da, market, inşaat alanı, müzik odası, sinema salonu, okul, yemekhane, polis merkezi, benzin istasyonu, hastane gibi çocukların hayal güçlerini keşfedebileceği, her çocuğun ilgi alanına ve becerisine uygun mesleki deneyim alanları var. Playtown; yaratıcılık ve sosyalleşme olanağı için çocuklara benzersiz ve güvenli bir atmosfer sunuyor.

Zemin Kat Web 444 86 57

Detayı Kapat

ZIPPLINE

Macera dolu anları zirvede yaşamaya var mısın?
Eğitim gerektirmeden, herkesin yapabileceği benzersiz bir aktivite olan Zippline, misafirlerine yer çekimine meydan okuyarak Watergarden şov havuzunun eşsiz manzarası üzerinde uçma fırsatı sunuyor.

Teras Kat Web 0216 266 23 78

Detayı Kapat

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN