ETKİNLİK TAKVİMİ

Bitmeyen eğlence ve keyif anlayışına dahil olmak için aradığın her şey Watergarden’da! Güncel etkinliklerden haberdar olmak;  hem ücretli hem de ücretsiz, her yaşa ve her zevke uygun aktivitelere katılmak için etkinlik takvimimizi kontrol edebilirsiniz. Bize katılın, hayatınıza yepyeni bir tat katın!

YAKINDA / DEVAM EDEN

Macera Ormanı

TÜRKİYE’DE İLK KEZ AÇIK HAVADA GÜVENLE EĞLENCE BU SERGİDE!

Cartoon Network karakterleri ile bilimin, sanatın ve teknolojinin gücünü kullanarak bilinmeyenleri eğlenceli bir yolla öğrenmek isteyen meraklı çocuklar için sosyal mesafeye uygun ve tüm önemlerin alındığı açık hava sergisi      Cartoon Network Macera Ormanı, Watergarden İstanbul’da açıldı.

Koronavirüs nedeniyle aylarca evden çıkamayan çocuklar uzun bir aradan sonra Sağlık Bakanlığı’nın, Bilim Kurulu’nun, Uluslarası Tema Parklar & Eğlence Merkezleri Derneği’nin açıkladığı öneri ve yayınlarına göre maksimum hijyen tedbirlerini uygulayan Watergarden İstanbul’da açılan Cartoon Network Macera Ormanı sergisinde eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor.

HEM EĞLENCELİ HEM DE EĞİTİCİ BİR SERGİ

Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Imagineer Kids, Cartoon Network Macera Ormanı sergisiyle çocuklara orman canlılarının ve günlük hayatımızın şaşırtıcı bilinmeyenlerini eğlenceli bir şekilde deneyimleterek öğretiyor. Miniklerin ufkunu genişletecek uygulamalarla, Pazartesi günleri temizlik ve bakım sebebiyle kapalı olan Cartoon Network Macera Ormanı sergisi 12:00 – 21:00 saatleri arasında tüm çocukları eğlenceye davet ediyor.

8 Ağustos, 2020 - 31 Ekim, 2020 12:00 - 21:00 2. Kat Park
GEÇMİŞ

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN