MEVSİMİN EN GÜZEL AKTİVİTESİ SİNEMA İÇİN WATERGARDEN İSTANBUL’U SEÇİN!

Eğlenceli ve deşarj edici bir haftasonu için şaşmayan aktivite: Sinemaya gitmek! Hele haftanın bütün yorgunluğunu üzerinizden atmanın verdiği o rahatlatıcı hisse kapılmak… Ataşehir’de siz sinemaseverler için yerini alan Watergarden Istanbul Cinemaximum, açmak istediğiniz dünyanın kapılarını sizler için aralıyor! Ailenizle ve dostlarınızla birlikte bu hafta sonu Watergarden İstanbul Cinemaximum’a gelin! Vizyondaki çılgın ve bir o kadar müthiş, birden fazla eşsiz filmlerin hafızanızdaki yerlerini almaları için Ataşehir sinema salonlarının en çok tercih edilen adresi Watergarden Cinemaximum’da buluşalım!

Üstelik mevsim de sizden yana! Havanın, ne kasıp kavurduğu ne de bize lahana modasını getirtmek zorunda bırakan bu güzel sonbahar mevsimininin esintisi vizyondakileri de etkilemiş görünüyor! Tatlı animasyonlar, ödüllü filmler, eleştirmenlerden tam not almış başyapıtlar ve daha nice zengin film seçenekleriyle, her yaştan sinemaseverlere hitap eden bu görsel ve düşünsel şölenlerle Watergarden İstanbul Cinemaximum’da mest olacaksınız!

Fakat farkındayız, bazen işler istediğiniz gibi gitmiyor olabilir. Öyle zamanlar oluyor ki ekstra çalışmak zorunda kalıyor ve dolayısıyla kendinizi böylesine eğlenceli aktivitelerden alıkoyuyor olabilirsiniz. Kesinlikle anlıyoruz. Bu yüzden sakın üzülmeyin! Ataşehir sinemalarının gözdesi Watergarden Cinemaximum’da sizin için vizyonda hep en iyiler var!

Kaçırsanız da sorun değil, bir sonraki hafta Watergarden İstanbul’da sizi vizyonun yine en iyileriyle karşılamak üzere bekliyor olacağız! Dünyanın en başarılı, en özgün, en sağlam yapımlarını ayağınıza getiren Watergarden İstanbul Cinemaximum’un bu geniş film yelpazesine hemen ayak uydurun ve Ataşehir sinema salonunun en ayrıcalıklı olanına gelin! Çok geçmeden sinema kitaplığınıza bir yenisini daha ekleyin!

Vizyondaki filmlere hızlı bir göz atın ve Ataşehir sinemalarının ilk durağı olan Watergarden İstanbul Cinemaximum’un bu cezbedici teklifini çok geçmeden değerlendirin! Bir an önce güncele yetişmenizi öneririz. Aksi takdirde sosyal medyada gezinirken mayın tarlasında dolaşıyormuşsunuz gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Zira filmlerde geçen her önemli ayrıntı artık üçer beşer sosyal mecrada karşınıza geldiğinden kafanız dağılsın diye girdiğiniz sosyal medya hesabınızdan ağlayarak çıkabiliyorsunuz. Biz uyarımızı yapalım da gerisi size kalmış…

Ee ne diyorsunuz, bu hafta sonu Watergarden İstanbul Cinemaximum’da buluşuyor muyuz?

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Kadınca_Fest_watergarden_istanbul_alisveris_merkeziAtaşehir_Watergarden_İtanbul_Aktivite