WATERGARDEN İSTANBUL AVM’DE GÜZEL BİR HAFTA SONU

Okulların açılmasına sayılı günler kala Watergarden İstanbul ’de çocuklar için heyecan başladı!

Yaz boyunca bizimle beraber AVM içinde birçok etkinliğe katılıp, eğlenen çocuklarımız için sıra geldi yeni eğitim-öğretim döneminin hazırlık aşamasına.

Watergarden İstanbul Alışveriş Merkezi’nde eğlenceli etkinlik ve aktivitelerin haricinde; çocuklar için alışveriş yapılacak birçok mağaza da mevcut.

Son dönemin gözdesi Koton, AVM’nin havuz katında yer alıyor ve çocuklar için birbirinden renkli, çeşitli, işlevsel ürünü önünüze seriyor. Aynı zamanda D&R Mağazası’da Alışveriş Merkezi’nin zemin katında yer almakta. Defterden kitaba, kalemden boyalara, rengarenk kağıtlardan kokulu silgilere kadar çocukların dersleri daha çok seveceği ve kullanmaktan keyif alacakları ürünler yine Wategarden İstanbul AVM’nin içinde yer alıyor.

En tarz, en moda, en şık ve en uygun fiyatları ile yine dikkatlerini üzerine çeken FLO ve In Street Mağazaları da çocuğunuzun okul alışverişini yapmak için Watergarden Alışveriş Merkezi’nin havuz katında!

Keyifli aktiviteleri, enfes yeme-içme mekanları ve çocuğunuz için geniş çaplı okul alışverişini tamamlayabileceğiniz AVM, Ataşehir’in merkezinde sizlerle.

Hafta sonuna başlarken Watergarden İstanbul ‘ye kahvaltıya gelin. Ataşehir kahvaltı mekanları arasında en güzeli, havuz kenarında lezzetli bir kahvaltının ardından, alışverişe başlayabilirsiniz.

Havuz kenarında yürüyüş yaparak alışverişi tamamlamaktan daha keyifli ne olabilir?

Üstelik alışveriş merkezinde saat başı yapılan havuz şovları eşliğinde haftanın tüm stresini de atabilirsiniz.

Aman! Havuzun üstünden geçen zipplinecılara dikkat! Onlar eğlenceyi doruklarda yaşıyor.

Belki siz de çocuğunuzla beraber, okullar açılmadan böyle çılgın bir aktiviteye atılmak istersiniz. Kim bilir…

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_AVM_Flo_Konserleri_BaşladıWatergarden_İstanbul_Cinemaximum