WATERGARDEN İSTANBUL AVM’DE ÜCRETSİZ FLO KONSERLERİ BAŞLIYOR!

shopping mall avm istanbul avm alışveriş merkezi İstanbul Alışveriş Merkezi

 

Watergarden İstanbul AVM’nin her yıl düzenlediği ücretsiz konserler serisi, bu yıl FLO ana sponsorluğu ile 31 Ağustos’ta başlıyor! İstanbul Ataşehir’de yer alan AVM’nin 31 Ağustos’ta başlayacak ücretsiz konserleri, 29 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecek. Ücretsiz konserler kapsamında konsept ikiye ayrılıyor. Biri FLO 90’lar Partisi, diğeri ise FLO Watergarden Açıkhava Konserleri olarak anılıyor.

FLO 90’lar Partisi 4 Eylül – 15 Aralık tarihleri arasında her Cuma ve Pazar günleri, FLO Watergarden Açıkhava Konserleri ise 31 Ağustos – 23 Kasım arasında her Cumartesi günü devam edecek.

Watergarden İstanbul’da FLO Watergarden Açıkhava Konserleri kapsamında Havuz Sahne’de ücretsiz olarak dinleyebileceğimiz sanatçılar arasında; Seksendört, Seda Sayan, Suzan Kardeş, Cengiz Kurtoğlu, Pamela & Ümit Besen, Mustafa Sandal, Ece Seçkin, Buray, Manga, Rubato, Çılgınlar Kulübü, Göksel, Tuğba Yurt bulunuyor.

FLO 90’lar Partisi kapsamında her Çarşamba ve Cuma günü Watergarden İstanbul AVM’de buluşacağımız, 90’lı yılların en gözde isimleri arasında yer alan sanatçılar ise; Sibel Alaş, Çelik, Ferda Anıl Yarkın, Ege, Deniz Arcak, Ali Güven, Zafer Peker, Ufuk Yıldırım, Grup Vitamin, Bora Öztoprak, Onur Mete, Ozan Orhon, Hazal, Ragga Oktay, Ah Canım Ahmet, Faruk K, Zeynep, Seçil, Ümit Sayın, Emirkan, Zeynep Dizdar, Elif Karlı, Tayfun, Yeşim Salkım, Mansur Ark ve Reyhan Karaca yer almaktadır.

3 ayda toplam 39 konser gerçekleştirecek olan Watergarden İstanbul‘da heyecan başladı.

Konserler boyunca devam edecek bir de kampanyalar mevcut.

Watergarden İstanbul AVM’nin konserleri kapsamında düzenlenen x2 Kat Eğlence ve FLO Eğlenceli Alışveriş Günleri Kampanyaları da konser keyfini ikiye katlamanızı sağlıyor.

İstanbul’da yer alan Alışveriş Merkezi kapsamında en çok etkinliğe ve yeniliğe ev sahipliği yapan AVM’nin ziyaretçileri de Watergarden İstanbul’un ücretsiz konser ve kampanyalarına fazlasıyla alışmış görünüyor. Sevilerek takip edilen ve konserlerin bitmesinin ardından AVM’ye yeniden ne zaman başlayacağına dair soruların geldiği etkinlikler hız kesmeden devam edecek gibi görünüyor.

Bu keyfi dünyada eşsiz bir güzelliğe sahip AVM içinde yer alan havuz şovları etrafında gerçekleşiyor olması da, konserleri muhteşem bir görsel şölene çeviriyor.

Watergarden İstanbul AVM hız kesmeden yenilikleri ayağınıza getirmek için Ataşehir’in merkezinde sizleri bekliyor!

 

 

 

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_Alisveris_Merkezi_Havuz_sovlariwatergarden_İstanbul_avm_guzel_bir_haftasonu