WATERGARDEN İSTANBUL CINEMAXIMUM

istanbul avm-cinemaximum

Watergarden İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alan Cinemaximum Sinema, vizyondaki en yeni filmleri izleyebilmek için pek çok kişinin sıklıkla gitmeyi tercih ettiği adreslerden birisidir. Cinemaximum’un bu kadar sık tercih edilmesinin nedeni sinema sisteminin kalitesidir. Hem görsel hem de ses sistemlerinin son teknoloji olması sebebiyle film sahnelerini gerçeğe en yakın şekilde sunmaktadır. Ataşehir sinemaları arasında en konforlu alanlar arasında Watergarden İstanbul gelmektedir.
Mars Cinema Group; 2001 yılında teknoloji ve konforu, beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı ile birleştirerek; Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuştur. Sunmuş olduğu hizmet ve teknolojik yenilikler ile 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC (International Union of Cinemas) tarafından “Uluslararası Yılın Sinema Grubu” ödülüne layık görülen Mars Cinema Group, 32 şehirde 85 sinema işletmesi ve 750’ye yakın salon sayısı ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.
Türkiye’deki tüm IMAX salonlarını bünyesinde bulunduran Mars Cinema Group aynı zamanda Kasım 2015’te 4DX teknolojisini de Türk sinema izleyicisi ile buluşturup bu konuda da bir ilke imza atmıştır. Ataşehir sinema salonlarının favorisi Watergarden İstanbul’da tüm konforu ve keyfi ile güncel filmleri izleyebilirsiniz.
Mars Cinema Group, sinema işletmeciliği faaliyetlerine ek olarak bünyesinde bulunan Mars Media ile sinema reklam sektöründe, Mars Dağıtım ile de film dağıtım sektöründe faaliyet göstermektedir.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_Açıkhava_Sineması_AtaşehirWatergarden_İstanbul_Alisveris_Merkezi_Havuz_sovlari