WATERGARDEN İSTANBUL’DA AÇIKHAVA SİNEMASI

Bir zamanların nostaljik bir hatırası olan açıkhava sinemaları, Watergarden’da doyasıya yaşanıyor. Yaz gecelerinin vazgeçilmez etkinliklerinden açıkhava sinemaları, dünyada ilkleri içinde barındıran alışveriş merkezimizde, Watergarden İstanbul’da keyifle yaşanıyor.
Havalar iyiden iyiye ısınırken kapalı alanlardan sıkılıp açık havada film izleme keyfini yaşamak için en doğru adres Watergarden İstanbul. Üstelik açıkhava sinemasındaki tüm filmler ücretsiz!
Aksiyondan, komediye, animasyondan drama, gişe rekorları kıran ödüllü filmler; bu yaz yıldızların altında gösterimde olacak.
Güncel program ve tarihler için etkinlikler sayfamızı takip edebilirsiniz.
Açıkhava sinemasında merakla beklediğimiz bir filmi izlemek, şehirde yaz akşamları yapılabilecek en güzel etkinliklerden biri. Alışveriş merkezimizde, özenle hazırlanan alanlarda şehrin dört bir yanında, yıldızların altında iyi seyirler…
Saat 21:00 da başlayacak açıkhava sinemalarında, Türk Telekom Prime müşterilerine özel patlamış mısır ve içecek ikramı ücretsiz olarak yapılacaktır.

 

Saat 21:00 da başlayacak film etkinliklerimizde, Prime müşterilerine patlamış mısır ve içecek ikramı ücretsiz olarak yapılacaktır.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_Ufozayturk_Uzak_Mazerası