WATERGARDEN İSTANBUL’DA DÜNYA MUTFAĞINDAN TATLAR DENEYİN!

Bir ülkeyi tam anlamıyla tanımak istiyorsanız o ülkenin lezzetlerini tatmanızın şart olduğunu söylerler. Watergarden İstanbul tam da bu düşünceyi esas alarak size Ataşehir yeme-içme alanında dünyayı dolaşma fırsatı sunuyor! Uzakdoğu’nun yeşillik dolu doğasından başlayarak amerikanın kuzeyinden güneyine ıssız bir yolculuk yapıp orta avrupanın ılık güney kıyılarına çarparak gelen bu lezzet dalgası Watergarden İstanbul’da sizleri bekliyor! Okyanus aşırı tatları ayağınıza getiren bu harikulade mekanlar sizler için Watergarden İstanbul’da! Damak zevklerine düşkün tüm yemekseverleri bir an önce Ataşehir yeme-içme merkezi olan Watergarden İstanbul’a bekliyoruz! Çok okuyan mı bilir çok gezen mi? Ya da çok tadan mı? Biz Watergarden İstanbul’un restoranlarını ziyaret ettikten sonra bu soruya ‘çok tadan’ cevabını vermek istiyoruz. Usta şeflerin hünerli elleriyle yapılmış bu dünya tatlarını denedikten sonra Ataşehir yeme-içme alanında sizin favori cevabınızın ne olacağını ise merakla bekliyoruz.

Fazla vakit kaybetmeden dünyanın farklı yerlerine açılan bu kapıları sizler de aralayın ve keşfetmeye başlayın! Ranchero, Spring Street, Sushinami, Seafood gibi isimlere ev sahipliği yapan Batı Ataşehir’in kalbi Watergarden İstanbul’da yemenin tadına doyasıya varın!

Meksika’nın yerel lezzetlerini keşfetme ayrıcalığına sahip olmak isteyen herkes Ranchero’ya! Taco’lardan burrito’lara, nacho’lardan guacamole soslarına kadar her çeşit tadı masanıza hiç zorlanmadan orijinal sunum şekliyle koyacak olan Ranchero, sizin için Ataşehir Watergarden’da!

Uzakdoğu mutfağına hayran olanlar ise buraya! Düşlediğiniz lezzetler artık dünyanın bir ucunda değil, yanı başınızda! Taptaze malzemeleriyle, becerikli ve hızlı usta ellerle hazırlanan ürünleriyle Sushinami, tadanları yemeklerine aşık edecek gibi gözüküyor. Eğer ki yolunuz bu hafta sonu Ataşehir’e düşecek olursa Sushinami, Watergarden İstanbul’da sizleri bekliyor olacak!

İtalyan-Amerikan bir mutfak mı? Aklınız mimariye gitti değil mi, tahmin etmiştik. Hayır, bahsedeceğimiz bu mekan İtalyan ve Amerikan lezzetlerini siz zevkli yemek severlere birebir sunacak olan bir isim: Spring Street! Diyelim ki arkadaşlarınızla eğlence dolu bir gün geçirmek istediniz. Ataşehir yemek yerleri arasında yapmak isteyeceğiniz bir mola için grubu bölmek, yaptığınız eğlenceli sohbeti yarıda bıraktırmayacak mı? Spring Street’te her damak zevkine uygun çeşitte yemeklerle bu keyifli sohbetleriniz hiç bitmeyecek! Ataşehir yemek ve eğlence dünyası Watergarden İstanbul’a gelin ve aklınıza kazımak isteyeceğiniz bu unutulmayacak anları sevdiklerinizle hemen yaşayın! Ataşehir yeme-içme alanında burası sizin ve sevdikleriniz için birebir!

 

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Watergarden_İstanbul_ataşehir_alışverişWatergarden_İstanbul_Duru_Ataşehir_Etkinlik