WATERGARDEN İSTANBUL’DAN GÜZELLİK SIRLARI: KIŞA HAZIRLIKLI OLUN!

Günlük yaşamda soluduğumuz havadan tutun da arabaların çıkardığı egzoz dumanlarına kadar cildimiz birçok kötü şartlardan etkileniyor. Gün boyu cildimizde tuttuğumuz makyajlar da cabası. Üzerine zararlı ışınlarından kaçamadığımız güneşi de düşünecek olursak bizce ihtiyacımız olan bakımın tam sırası! Birden fazla kaliteli markalara ev sahipliği yapan Ataşehir’in yaşam merkezi Watergarden İstanbul’u hemen ziyaret edin! Ataşehir bakım denilince aklınıza ilk Watergarden gelsin!

Kış şartlarını düşündüğümüzde yazdan iyi mi kötü mü karar veremiyoruz. Zorlu hava şartlarının öncüsü bıçak gibi keskin soğukların kendini yavaştan hissettirdiği bu aylarda cilt bakımınız için gerekli önlemleri bir an önce alın. Dünyanın en iyi dermatolojik ve kozmetik ürünlerini bir araya getiren, birden fazla markaya ev sahipliği yapan Ataşehir’in alışveriş yıldızı Watergarden İstanbul’da bulabileceğiniz binlerce çeşitle siz de kışın cildinize ihtiyacı olan nefesi aldırın. Su içerek gün boyunca cildinizi içten onarıp cilt tipinize uygun bakımı yaparak dış etkenlere karşı cildinize maksimum koruma sağlayabilirsiniz. Gündelik yaşamınızda cildinizin maruz kalacağı sert, güçlü rüzgarlara karşı nemlendiriciler ve besleyici kremlerle cildinize maksimum bakım sunun. Watergarden İstanbul’da bulunan Yves Rocher, Skinfood, Kiko Milano, Watsons gibi kaliteli ve geniş ürün yelpazesine sahip markalarla ihtiyacınız olan bakım burada!

Dermatolojik olarak test edilmiş ürünleriyle cilt bakımı konusunda cilt bakımındaki yeni çağın öncüleri olan bu markaları Watergarden İstanbul’a gelerek bizzat elde etme şansı bulabilirsiniz.

1997’de kurulan şu an dünya çapında bine yakın şubesiyle Kiko Milano, kozmetik ürünlerden cilt bakım ürünlerine kadar 1200’den fazla kaliteli ürünüyle hizmet verdiği yeni şubesi Watergarden İstanbul’da sizleri bekliyor!

Parfümden kozmetiğe, vücut losyonlarından cilt bakım ürünlerine kadar bize birçok çeşidi bir arada sunan Yves Rocher France, siz kadınların ihtiyacı olan her şeyi şimdi Watergarden İstanbul’da sunuyor!

Cildime organik bileşenlerle bakım yapmak tercihim diyorsanız Skinfood, size tam da istediğiniz bakımı sağlıyor. Güney Asya arı balı, esmer brezilya şekeri, fransız üzümü gibi yüksek besin değerlerine sahip içeriklerle cildinizi yeniden canlandırmada bir numara!

Çoğu zaman, hayatın koşuşturmacasında kendi bakımımızı kendimiz yapıyoruz. Hatta bunu büyük bir keyifle, kendimize vakit ayırmak için yapıyoruz! Ataşehir’de bakım ürünlerinin hepsine tek seferde ulaşabileceğiniz tek adres ise Watergarden İstanbul! Gelin kışa beraber hazırlanalım.

Bahsi geçen ürünleri denemek isteyen herkesi ise en kısa sürede Watergarden İstanbul’a bekliyoruz! Belki birlikte denemek için de bir şansımız olur.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN

Wategarden_İstanbul_Antebin_İçiWatergarden_İstanbul_Yeme_İçme